Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Verge (XVG) Yeni Projeleri ve Son Haberler

Ana Sayfa » GÜNCEL » Verge (XVG) Yeni Projeleri ve Son Haberler
Verge (XVG) Yeni Projeleri ve Son Haberler


Verge (XVG) Yeni projeleri ile gündem olmaya devam ediyor. Öncelikleri arasında cüzdan güncellemesi ve sitelerinin global dillere çevrilmesi geliyor.

Verge (XVG) Yeni ProjeleriBu senenin bahar aylarında Verge adını neredeyse bahtsızlıkla eş anlamlı kılacak yol kazaları yaşamıştı. 3 ay içerisinde iki kez %51 saldırısı yemiş, fiyatlara pump yaptıran Amazon.com (NASDAQ:AMZN) ortaklık söylentileri boş çıkmıştı. O günlerden sonra piyasadaki hakim düşüş seyrinin de etkisiyle fiyatlar alçaldıkça alçalmıştı. Nisan ayında gördüğü 1398 satoshi değerlerinden şu an 242 satoshiye kadar düşmüş durumda.

Verge ekibi Eylül ayı sonlarında başka bir bahtsızlığın da kıyısından döndü. Ekip kullandıkları Bitcoin Core 0.13’ten 0.17’ye upgrade yapacaklarını açıkladıklarından birkaç gün sonra Bitcoin Core 0.17’de yapısal ve çok tehlikeli bir bug keşfedildi. Hatanın Bitcoin’i istemsiz hard forka kadar götürebileceği yani Bitcoin yarılmasına sebebiyet verebileceği öğrenildiğinde gözler Verge’e çevrildi.

Bitcoin Core Güvenlik Açığı Haberi için Tıklayın

Ekipten yapılan açıklama XVG Hodlerlarını (ki sayıları hiç de az değil) sakinleştirecek cinstendi.

Bitcoin Core 0.17 versiyonundaki hatanın düzeltildiğini, veritabanlarındaki sürümün sorunsuz olduğunu bildirdiler.

Verge’de Son DeğişikliklerEkim ayının ilk yarısı biterken Verge geliştirici ekibi ne ile uğraştıklarını belirten bir bildiri yayınladı. Bildiride ekibin başlıca şu konulara ağırlık verdiği görülüyor.

  • Android Verge cüzdan güncellemesi
  • iOS Verge cüzdan güncellemesi
  • Gizli adresleme
  • Resmi sitede çoklu dil desteği

Ekip emeklerinin çoğunun masaüstü ve ios cüzdanlarına odaklandığını belirtti. Hali hazırda hizmet vermekte olan android uygulamaları öncelikler listesinde daha alt sıralara kaymış oldu. Ekip özellikle android cüzdanını tamamen yeniden dizayn etmek istediklerini de sözlerine eklediler.

TOR in ORBOT outYeni güncellemenin android versiyonda Tor istemcisi ile çalışacak bu yüzden de Orbot’a bundan böyle ihtiyaç kalmayacak. Ekibin üzerinde çalıştığı diğer konu başlıkları ise şu şekilde

  • QR kod okuyucu
  • Biyometrik tanıma
  • Ayarlar görünüm sekmesi
  • İşlem geçmişi sekmesi
  • Blockhain ile entegregasyon

Website Çoklu Dil DesteğiEkip şu an siteye çoklu dil desteği sağlamakla meşgul. Dünya üzerinde en çok kullanılan diller üzerinden hizmet vermeyi amaçlayan ekip bu sayede Verge’ü daha geniş kitlelere tanıtmış olacak. Projenin mesajının Dünya üzerindeki tüm halklara ulaştırılması yolunda önemli bir adım. Çeviri ekibinin gönüllü bir üyesi olmak isterseniz bu linke tıklayarak yardımcı olabilirsiniz.

Verge Hakkında Daha Fazlası İçin Tıklayın

Koinmedya AirDrop kampanyamız için aşağıdaki tweeti RT etmeniz ve bizi takipte kalmanız yeterli

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Verge (XVG) Yeni Projeleri ve Son Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Artık Altcoin Değil mi? Bitcoin’in Son Yedi Yıldaki En Kötü Ayı ile Tanışın: Kasım Bitcoin’de 14,000 doları müjdeleyen o sinyal yeniden göründü Gelmiş Geçmiş En Büyük 10 Bitcoin Milyarderi ile Tanışın Binance CEO’sundan İddialı Çıkış: Trump Bitcoin Satın Alacak Okan Bayülgen: Bitcoin, daha ahlaki bir geleceği muştuluyor olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır