Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İsrail’deki ICO’lar 2018’de 600 Milyon Dolar Topladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » İsrail’deki ICO’lar 2018’de 600 Milyon Dolar Topladı
İsrail’deki ICO’lar 2018’de 600 Milyon Dolar TopladıOne Alpha isimli araştırma firması, yayınladığı raporda İsrail merkezli Blockchain ve kripto para girişimlerinin, 2018 yılında 600 milyon dolarlık bir fon toplamayı başardığını not etti.

Yapılan araştırmaya göre 2018’in ilk üç çeyreğinde İsrail merkezli firmaların büyük bir başarı elde ettiği göze çarparken, ülkede aktif olarak 140 adet Blockchain odaklı girişim olduğu belirtildi. Tüm yatırım fonları hesaba katıldığında bu şirketlerin toplamda 1,3 milyar dolar yatırım aldığını ifade eden raporda, bu fonun büyük bir kısmının da ICO’lar vasıtası ile toplandığı kaydedildi.

Token satışlarının klasik fonlama metodları olan melek yatırımcı ya da sermaye yatırımı gibi süreçleri de geride bıraktığı, raporda açıkça görülüyor.

Son dönemde yaptığı hamleler ve inovasyonu destekleyici çalışmaları ile Blockchain konusunda son derece büyük bir atağa kalkan İsrail’in, bu raporda da elde ettiği başarı çok açık bir şekilde görülüyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan One Alpha CEO’su Yaniv Feldman, bu rakamların İsrail’in bu sektörde ne kadar güçlü olduğunun açıkça bir kanıtı olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

”Şu anda İsrail’in nüfusu dünyanın binde biri dahi değil ancak ICO’lara bakacak olursanız tüm ICO’lar içinde yüzde 5’lik bir yer kaplıyorlar. Bu da, ülkenin kripto paralar ve Blockchain konusunda ne kadar gelişmiş olduğunun açık bir göstergesi. İsrail, son dönemde yaptıkları ile birlikte bu alanda gerçekten çok ön plana çıkmış durumda.”

İsrail’deki ICO’lar 2018’de 600 Milyon Dolar Topladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İsrail’deki ICO’lar 2018’de 600 Milyon Dolar Topladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Altın ve Doları Unutun! Bitcoin’e Yatırım Yapmak Daha Çok Kazandırıyor! Bitcoin “Varlıklar Sınıfının Kralı” Tacını Giyiyor! Facebook Blockchain Uzmanı Arıyor, ConsenSys İşçi Çıkartıyor, Peki Sektörün Geleceği Nasıl? Paranın kontrolü için savaş açtılar! G7 raporu: Bitcoin başarısız oldu ABD’nin Sert Açıklamalarına Karşı Bitcoin Piyasası Rahatlığını Koruyor Bu Gelişme ile Artık Bakkaldan Bile Bitcoin Alınabilecek!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır