Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ve sonunda!! Coinbase kurumsal yatırımcılar için OTC işlemlerini başlattı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ve sonunda!! Coinbase kurumsal yatırımcılar için OTC işlemlerini başlattı!
Ve sonunda!! Coinbase kurumsal yatırımcılar için OTC işlemlerini başlattı!

© Reuters.  © Reuters.

Coinbase kurumsal yatırımcılar için (OTC) işlemlerini başlattığına dair duyurusu kripto para dünyasına bomba gibi düştü. Kurumsal yatırımcıya büyük kolaylık getiren bu girişim, hiç şüphesiz önümüzdeki yıl kripto para dünyasına yeni bir ses yeni bir soluk getirecek.

Coinbase kurumsal yatırımcılar için OTC işlemlerini başlattı!ABD’nin önde gelen kripto borsası Coinbase, kurumsal müşteriler için (OTC) işlemlerini başlattığını açıkladı. Bu özellik, kurumsal yatırımcıların kendi aralarında doğrudan ticaret yapmalarını sağlıyor. Müşteriler artık Coinbase’in kripto borsası ve OTC hizmetinden de yararlanabilecekler.

Yeni gelişme konusunda konuşan Satış Müdürü Christine Sandler, Coinbase, OTC kripto ticareti için konusundaki yoğun talep, borsayı bu hamlenin yapılması konusunda zorladığını söyledi. “OTC işini borsa işlemlerimizin tamamlayıcısı olarak başlattık; zira birçok kurumun, OTC’yi kripto ticareti için bir rampa olarak kullandığını gördük.”

Sandler ayrıca, OTC hizmetinin, müşterilerin dijital varlıklarını güvenli bir şekilde saklayabilmeleri için Coinbase’nin saklama hizmetleriyle bütünleşmesi olasılığı hakkında da bilgi verdi. Bu girişimle, Coinbase şu anda OTC ticaret hizmetleri sunan Circle, Genesis Trading, itBit, Kenetic Capital, SFOX ve diğerleri gibi faaliyet havuzuna katılmış oluyor.

Coinbase için bakınız: Ripple Coinbase Borsasına bir adım daha yaklaştı!!!!!Sandbler’a, Coinbase’in OTC ticaretini rakiplerinden farklı kılan şeyin ne olduğu sorulduğunda; “Circle ve diğerlerinin bir kısmı tamamlayıcı ürünlere sahip, ama aynı zamanda kişiye özel bir şekilde de ticaret yapıyorlar, bu yüzden bunlar her bir işlemin karşı tarafı konumundalar. Biz ise aslında sadece müşteri siparişlerini eşleştiriyoruz. ”

Circle, kripto tabanlı bir finans servisi olan, Poloniex değişiminin elde edilmesini takiben 2018 de başlatılan ve Circle Trade olarak adlandırılan benzer bir OTC servisine sahip. Coinbase de müşterilerine, kurumsal bir yatırım platformu olan Coinbase Prime’da mevcut herhangi bir varlığını işlemesine izin verdiğini deklare etti.

Coinbase’in hareketi, kripto piyasası dijital varlıkların değerlerinde dramatik düşüşlerin olduğu elverişsiz bir ortama dönüştüğü durumlarda bir anda gerçekleşir.

Yakın zamanda, Coinbase, Ethereum Classic’in (ETC) Coinbase cüzdanında listelenmesiyle başka önemli bir gelişmeyi daha açıklamıştı.

Coinbase için bakınız: Ripple ve Coinbase’in Ortaklaşa Yatırım Yaptığı Yegane Proje!!!!!!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ve sonunda!! Coinbase kurumsal yatırımcılar için OTC işlemlerini başlattı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance’e Rakip Borsa Geliyor Kripto Para Piyasalarında Bugün: Yeşillik Hakim, ONT ise Parlıyor Bitcoin Cash SV İnanılmaz Bir Yükseliş Yakaladı ve CoinMarketCap Üzerinde Yedinci Sıraya Yerleşti Tim Draper: Amazon’dan Bir Ürünü Bitcoin İle Alabilirsiniz Tron Ağındaki Hesap Sayısı 3 Milyonu Geçti Lightning Network şu anda 1,64 milyon dolar değerinde Bitcoin’e eşdeğer

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır