Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Piyasaları Yeşil ve Kırmızılarla Dolu Karışık Sinyaller Verirken, BTC ve ECH Yerini Koruyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Piyasaları Yeşil ve Kırmızılarla Dolu Karışık Sinyaller Verirken, BTC ve ECH Yerini Koruyor
Kripto Piyasaları Yeşil ve Kırmızılarla Dolu Karışık Sinyaller Verirken, BTC ve ECH Yerini Koruyor

2/2


2/2


17 Eylül Pazartesi günü itibariyle, kripto para piyasaları çoğunlukla yeşil gözükse de, aralara bir kaç tane ‘kızıl’ kripto para birimi de yerleşmiş durumda. CoinMarketCap.com kaynağından alınan verilere göre, şu sıralar piyasa hem düşüş, hem de yükseliş göstermekte.

Bitcoin geçtiğimiz günlerde 6.500 doların üzerine çıktıktan sonra, basın saatine göre %0.30 gibi bir düşüş ile tekrardan 6.500 doların aşağısına geriledi. Lider kripto para birimi özellikle geçtiğimiz hafta yaşanan olumlu gelişmelere rağmen, 6.500 sınırının ötesine geçemedi.

Gün içerisinde BTC fiyatı 6.460 dolara kadar gerilemiş olsa da, basın saatine göre bu durum toparlanmış durumda ve BTC 6.489 dolardan işlem görmekte.

Bunun yanı sıra, son ayın en çok değer kaybı yaşayıp daha sonra yine aynı oranda değer kazanan alt koini olan Ethereum, yeşil görünüme sahip kripto para birimlerinden bir tanesi. ETH basın saatine göre %0.16’lık bir yükselişe sahip ve 219,78 dolardan işlem görüyor. 220 Dolar ETH için önemli bir direnç noktası.

Piyasa hacmine göre TOP 10 arasında yer alan kripto para birimlerinin neredeyse hiç biri, %1’in üzerinde bir yükselişe sahip değil. Tek istisna olarak gösterebileceğimiz alt koin, 6. sırada yer alan Stellar oldu. Stellar son günlerde elde ettiği yükselişi bugün de nispeten daha düşük bir hızla devam ettirdi ve basın saatine göre %1.06 gibi bir artış sağladı.

Yine TOP 10 arasında en çok değer kaybeden kripto para birimi ise, ETH gibi çok fazla düşüş yaşayıp daha sonra toparlayan Litecoin oldu. Litecoin basın saatine göre %0.81’lik bir düşüş yaşamakta ve 56 dolardan işlem görüyor.

Kripto Piyasaları Yeşil ve Kırmızılarla Dolu Karışık Sinyaller Verirken, BTC ve ECH Yerini Koruyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Piyasaları Yeşil ve Kırmızılarla Dolu Karışık Sinyaller Verirken, BTC ve ECH Yerini Koruyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

JPMorgan’dan Bitcoin fiyatı için kritik uyarı Kanada’nın Önde Gelen Borsası Çalışan Kadrosunu Küçültüyor SEC başkanı Kripto para uygunluk şartlarını açıkladı Tom Lee: Bitcoin Bu Yıl Sonuna Kadar Rekor Kıracak KodakOne Projesinin Başı, Parasını Ödeyemediği Geliştiricileri ile Dertte! Rapor: Bitcoin 90.000 dolara önümüzdeki 5 yıl içinde ulaşabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır