Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Uzun dönem Tron (TRX) fiyat tahmini

Ana Sayfa » GÜNCEL » Uzun dönem Tron (TRX) fiyat tahmini
Uzun dönem Tron (TRX) fiyat tahmini


Bu yazımızda, uzun dönem Tron (TRX) fiyat tahmini analizmize yer vereceğiz. TRX is şimdi $0.018 ve $0.016 seviyelerinin arasında konsolide oluyor.

Uzun dönem Tron (TRX) fiyat tahminiTRX tokenı, son günlerde artış yaşadıktan sonra fiyatlarında kayda değer geri çekilme olmadı.

  • Satış bölgeleri: $0.026, $0.028, $0.03
  • Satın alma bölgeleri: $0.012, $0.01, $0.008

TRX, son günlerde yükseliş ivmesini yakalamış durumda. Kripto para birimi 20 Aralıkta 50 günlük hareketli ortalamayı kırarak USD karşısında sürekli değer kazanıyor.


21 Aralıkta, kripto para birimi artışını sürdürdü ve $0.024 seviyesini test etmesine ramak kaldı.

the cryptocurrency kept on surging and managed to get close to testing the $0.024 . Özellikle, son bir kaç işlem seansında, kripto para birimi 14 günlük hareketli ortalamayı karşısında ilk hareket eden para birimi oldu.

Stochastic Oscillator’ler 80 seviyesinin üzerine çıkarak konsilide olma sürecine başladı. TRX tokenın şu an $0.018 ve $0.016 arasında konsilide olacağını düşünüyoruz. Bu seviyeler kripto para biriminin yükseliş momentumunu sürdürebilmesi için krtik seviyelerdir.

Bu noktadan alacağı destek ile Tron (TRX) fiyatı sırasıyla$0.026, $0.028, $0.03 seviyelerine çıkabilir. En uygun satış aralığı olarak bu bölgeyi gösterebiliriz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Uzun dönem Tron (TRX) fiyat tahmini - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Geri Dönüş Sinyali Veriyor mu? indikatörler Ne Söylüyor? Ethereum’un Constantinople güncellemesi yine ertelendi! Overstock CEO’su Kurucu Hisseleri Satmasına Açıklık Getirdi Blockchain İstanbul Summit Yoğun İlgi Gördü Pakistan Başbakanı Blockchain’in Avantajlarından Bahsetti Bitcoin işlem hacminde büyük artışlar kapıda mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır