Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ravencoin (RVN) Mainnet Açılışını Bugün Yapacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ravencoin (RVN) Mainnet Açılışını Bugün Yapacak
Ravencoin (RVN) Mainnet Açılışını Bugün YapacakBinance listelemesinin ardından büyük bir yükseliş yaşayan ve dikkatleri bir anda üzerine çeken Ravencoin (RVN) yaptığı açıklama ile kendi mainnetini kuracağını açıkladı. Senet tokenleri üzerine odaklanmış bir platform olan Raven platformu, sahiplik konusunda ise sunduğu güvenlik ve şifreli çözümler ile adından söz ettiriyor.

Binance’de listelenmesinin ardından son derece aktif bir şekilde trade edilmeye başlanan RVN koini, son dönemde yakaladığı ivme ile de gündemi sıkça meşgul etmeye başladı. Son dönemde yaşanan büyük artışın ardından haliyle bir duraklama dönemine giren RVN, mainnet açılışından bir gün öncesini ise, düşüş ile geçirdi. Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda bir RVN 0,042 dolardan işlem görüyor ve koinde yaklaşık yüzde 8’lik bir düşüş var. RVN, aynı zamanda BTC karşısında da hemen hemen aynı oranda değer kaybetmiş durumda. Bir RVN, şu anda yüzde 8’lik bir düşüş ile 673 Satoshi olarak işlem görüyor.

Raven’in yeni mainnet’inin ise bugün açılması bekleniyor. Toplamda 21 milyar adet arza sahip olan tokenin aktif olarak dolaşan miktarı ise 2 milyardan biraz fazla. Binance listelemesinin ardından, haliyle koinin en fazla trade edildiği platform, Binance olmuş durumda.

Bu yeni mainnet açılışının, Binance listelemesinin getirdiği ivmeyi devam ettirip ettiremeyeceği ise, şu anda kripto para piyasalarında ciddi bir merak konusu haline gelmiş durumda. Son dönemin en gözde koinlerinden olan Raven için, gelecek ise parlak görünüyor.

Ravencoin (RVN) Mainnet Açılışını Bugün Yapacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ravencoin (RVN) Mainnet Açılışını Bugün Yapacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’dan Stellar Kurucusuna 26 Milyon Dolarlık XRP! Binance CEO’su Changpeng Zhao: Yatırım İçin Güzel Bir Zaman 11 Uzman 2020 Ethereum Fiyat Tahmini Yaptı 7’ye bölündü: Binance hırsızına ait adreslerin tam listesi Business Insider: Bu tarihlerde Bitcoin’e yatırım yapanlar kazandı! 5 Soru, 5 Cevap: Ethereum’u 2019’da Ne Bekliyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır