Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Üç kısa vadeli Ripple fiyat tahmini

Ana Sayfa » GÜNCEL » Üç kısa vadeli Ripple fiyat tahmini
Üç kısa vadeli Ripple fiyat tahmini

© Reuters.  © Reuters.

Analistlerin yaptığı üç kısa vadeli Ripple fiyat tahmini önümüzdeki günlerdeki eğilim hakkında bir fikir edinmenizi sağlayabilir.

Kısa vadeli Ripple fiyat tahminleriGeçtiğimiz birkaç hafta boyunca XRP‘ye çok fazla ilgi var. Sadece spekülatörlere çok çekici bir varlık olduğunu kanıtlamakla kalmıyor, aynı zamanda geleneksel kripto para birimlerinin çoğundan çok daha istikrarlı. Bu nedenle, XRP fiyatının nereye yöneleceği konusundaki görüşler biraz bölünmüş durumda. Bu üç kısa vadeli Ripple fiyat tahmini kendi açısından oldukça ilgi çekici olabilir.

Üçgene devamXRP‘nin değerinin tahmin edilebilir şekilde oldukça az dalgalanmaya devam edeceği açık iken, bir sonraki adımda nereye yöneleceğini birinin merak etmesi gerekiyor. Sherem‘e göre, bir süre önce oluşmaya başlayan üçgen şeklinin oyunda kalması kuvvetli bir ihtimal. Bunu göz önünde tutmak oldukça ilginç olabilir. Çünkü XRP‘yi önümüzdeki günlerde yatay yöne ya da aşağıya doğru itebilir.

Daha açık bir ifadeyle, yatay momentumun bir süre için XRP fiyatını 0.5 $ civarında tutabildiği görülüyor. Başka bir düşüş dalgası meydana gelirse, XRP fiyatını 0.38 $’a kadar etkili bir şekilde itebilir. Her iki senaryoda da ufukta görünen yükseliş trendi, XRP‘yi 0.65 $’a hatta 1 $’a bile hızla art arda yükseltebilir. Kuvvetli yukarı yönlü bir görünüm olduğu kadar, daha da aşağıya doğru baskı olasılığı da var.

0.38 dolara kısa vadeli düşüşÇoğu XRP analistinin XRP için aynı temel fiyat seviyesini belirlediği görülecektir. EasyMarkets, fiyatın, 0.54 $’da bulunan direnç seviyesine ulaşmasını bekliyor. Eğer bu direnç seviyesinin kırılması şimdiye kadar olduğu gibi başarısız olursa, 0.38 dolara doğru derin bir dip oldukça mantıklı olabilir. Sonuçta, direnç kırılamazsa, piyasada daha fazla toplanma veya aşağı doğru baskı vardır. XRP de bu konuda farklı olmayacaktır.

XRP için bu kısa vadeli fiyat görünümü, piyasanın her iki şekilde de salınabileceğini gösteriyor. Bir başka düşüş, her şeyden önce piyasayı biraz iyi yapsa da, 0.6 $’a kadar artış eğilimi söz konusu değil. Önümüzdeki birkaç gün, XRP için pek çok farklı yönden önemli olacak. Ancak önümüzdeki günlerde herhangi bir büyük çökme meydana gelmeyecek gibi görünüyor. 0.38 dolara kadar bir düşüş bile, %10’luk bir düşüşü temsil ediyor. Bu da, piyasaların çoğunun geçtiğimiz günlerde yaşadığı çöküşle kıyaslandığında çok daha küçük kalıyor.

Çift dip formasyonuBelirli pazar eğilimlerini tanımlamak için kripto para dünyasında birkaç temel terim kullanılabilir. Para birimi grafikleri bir çift dip formasyonu oluşturmaya başladığı zaman, çok kısa bir süre sonra, işler kısa bir süre sonra oldukça ilginç olacaktır. XRP için, grafikte 0.42 $ seviyesine yakın çift dip formasyonu oluşmaya başladı. Bu da önümüzdeki günlerde ve haftalarda değeri yüksek seviyelere çıkarabilir.

Sadece teknik analizleri öğrenen biri tarafından yapılan bir fiyat tahminine bakmak her zaman ilginçtir. Bu tür analizleri eğitim amaçlı olarak yayınlayan ZaftZaft, XRP fiyatı lehine işleyen bu çift dip formasyonu görüyor. Çift dip formasyonu sonucu fiyatın genellikle yükseleceği beklenir. Fakat bu her zaman kesin değildir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Üç kısa vadeli Ripple fiyat tahmini - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i 2019’un Vahşi Kartı Yapabilecek 5 Neden ICO’lar Türkiye’nin Gündemine Girdi! Yakın Zamanda Ulusal bir ICO Projesi Görecek Miyiz? Endonezya Hükümeti Milyon Dolarlık Bir Blockchain Projesi Gerçekleştiriyor Çin BTC madencileri gerçekten faaliyetlerini durdurdu mu? Chainalysis Araştırması: Bitcoin Traderları Ayı Piyasasında Düşük Fiyattan BTC Topluyordu Warren Buffett Milyon Dolarlık Yemekte ”Bütün Blockchain Liderleri” İle Karşılaşacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır