Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Yatırımcı: Bundan Sonra Bir Boğa Sezonu Daha Yaşanacak, Bu Bir Gerçek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Yatırımcı: Bundan Sonra Bir Boğa Sezonu Daha Yaşanacak, Bu Bir Gerçek
Ünlü Yatırımcı: Bundan Sonra Bir Boğa Sezonu Daha Yaşanacak, Bu Bir GerçekKripto para piyasalarının 2018 yılı boyunca yaşadığı keskin düşüş ile birlikte, artık bundan sonra bir boğa sezonu daha olup olmayacağı konuşulmaya başlandı. 2017 yılının sonlarında yaşanan çılgınca yükselişin ardından şu anda çok daha farklı bir durumda olan kripto para piyasaları ile ilgili birçok küçük yatırımcının umudu kırılmışa benziyor. Sosyal mecralarda yapılan yorumlara bakıldığında, bundan sonra bu sektörün bir boğa sezonu yaşayacağını düşünenlerin sayısında giderek bir azalma görüldüğü açıkça gün yüzüne çıkıyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ünlü yatırımcı Eric Dalius ise, bir sonraki boğa sezonunun kesinlikle geleceğini ancak bu konudaki yaşanabilecek tek fikir ayrılığının bunun ne zaman olacağı ile ilgili olduğuna değindi.

Amerika’da daha önce emlak alanında ciddi yatırımlar yapan ve bu alanda yaptığı girişimci faaliyetler ile adından sıkça söz ettiren Dalius, aynı zamanda ciddi bir kripto para fanatiği ve yatırımcısı.

Kripto paralara, emlak sektöründen elde ettiği karlarla girdiğini ifade eden Dalius, erken yatırımcı olmanın avantajını yaşadığını belirtirken, buna karşın sektöre 2017 ve sonrasında gelenlerin de panik yapmaması gerektiğini belirtti ve boğa sezonunun gerçekleşeceğini belirtti.

Başarılı isim, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

”Bir sonraki boğa sezonu ile ilgili olarak yapabileceğim tek tahmin, bu dönemin kesinlikle geleceği olur. Burada esas soru boğa sezonu gelecek mi ya da gelmeyecek mi değil; ne zaman gelecek olmalıdır. Bu bakış açısının daha sağlıklı olduğu kanaatindeyim.”

Ünlü Yatırımcı: Bundan Sonra Bir Boğa Sezonu Daha Yaşanacak, Bu Bir Gerçek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Yatırımcı: Bundan Sonra Bir Boğa Sezonu Daha Yaşanacak, Bu Bir Gerçek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Piyasası ‘Yeniden’ Yeşillendi – Bitcoin Cash Yükselişi Sürdürüyor Kriptolar Twiter Yasaklaması ve LitePay Başarısızlığıyla Yüzleşmeye Devam Ediyor Bitcoin Düşüş Yaşayacak mı? Binance’tan Çalınan Bitcoin’ler (BTC) Harekete Geçti! Binance CEO’sundan Craig Wright’a Salvo: Bitcoin Cash SV’yi Borsadan Çıkarabiliriz Google’ye göre, Bitcoin, Ariana Grande, Kim Kardashian ve Donald Trump’tan daha iyi performans gösteriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır