Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin boğa Tom Lee’den yüreklere su serpen açıklama geldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin boğa Tom Lee’den yüreklere su serpen açıklama geldi
Bitcoin boğa Tom Lee’den yüreklere su serpen açıklama geldi

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin boğa Tom Lee’den yüreklere su serpen açıklama geldi. İçinde bulunduğumuz günlerde kripto para piyasaları gerçekten çok zor günler geçiriyor. İnsanların cesareti pamuk ipliğine bağlı. Tam da bu anda Bitcoin boğamız Tom Lee devreye girdi ve insanları rahatlatacak açıklamalar yaptı. Lee ne dedi?

Bitcoin boğa Tom Lee’den yüreklere su serpen açıklama

Bitcoin ve kripto para boğası Tom Lee, ayılara karşı verilen savaşta ayakta kalan az sayıda boğadan biri. Ancak Lee bu savaşın kaderinin değişeceğini söylüyor:

‘‘Kripto para piyasalarının genel durumu kötü olabilir. Ancak bu devran elbet bir gün dönecek. Ayrıca XRP’ye baktığımızda, mevcut kripto para birimlerine oranla çok daha iyi bir performans gösterdiğini söyleyebiliriz. XRP diğer kripto para birimlerinin de yükselişe geçmesinde önderlik yapacaktır.’’

CNBC’nin Squawk Box isimli programına katılan Lee, Ripple XRP’yi, mevcut ayı piyasasında yatırımcılar için güvenli bir sığınak olarak niteledi.

“Bitcoin’deki satışların bir kısmının sebebi, Bitcoin Cash‘deki çatallanma hareketidir. Çünkü insanlar artık Bitcoin’in düşük volatilitesinden sıkıldılar ve gelecek vadeden Bitcoin Cash çatallanmalarına yönelmek için Bitcoin’lerini sattılar. Ancak bu düşüş Bitcoin gibi çatallanma sorunu olmayan diğer büyük kriptolarda bu denli yüksek olmadı. Örneğin XRP ya baktığımızda 1 hafta önceye oranla aşırı bir değer kaybı yaşamadığını görüyoruz.’’

Lee şöyle devam etti:

“XRP’nin, sınır ötesi işlemlerde RippleNet ağına bağlı bir çok banka tarafından kullanılabilir hale gelmesi, XRP deki stabiliteyi arttıran bir diğer unsur. Bu da harika bir şey.’’

Tom Lee’ye göre kripto paraların bu savaştan daha güçlü bir şekilde ayrılacağını düşünüyor. Bitcoin tarihine baktığımızda şuan ki duruma benzeyen pek çok düşüş hareketi görürsünüz. Ancak Bitcoin bunların her birinden daha güçlü bir şekilde ayrılmayı başarmıştır sonuçta sizi öldürmeyen şey güçlendirir:

“Piyasanın şuan ki durumu Mayoz bölünmenin Profaz 1 evresindeki Crossing Over hareketine benzetebiliriz. Şu anda sadece madde değiş tokuşu oluyor. Bu değiş tokuşta hiçbir şey eksilmiyor sadece varlıklar el değiştiriyor. Yakında da hücre bölünmeleri başlayacak ve hacim artacak.’’

Ayrıca Tom Lee, kripto para piyasasının diplerde olduğunu ve 2019 yılının hızla yaklaştığını kabul etmesine rağmen, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 15.000 dolar seviyesine çıkacağı yönündeki tahmininden geri adım atmıyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin boğa Tom Lee’den yüreklere su serpen açıklama geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i 2019’un Vahşi Kartı Yapabilecek 5 Neden ICO’lar Türkiye’nin Gündemine Girdi! Yakın Zamanda Ulusal bir ICO Projesi Görecek Miyiz? Endonezya Hükümeti Milyon Dolarlık Bir Blockchain Projesi Gerçekleştiriyor Çin BTC madencileri gerçekten faaliyetlerini durdurdu mu? Chainalysis Araştırması: Bitcoin Traderları Ayı Piyasasında Düşük Fiyattan BTC Topluyordu Warren Buffett Milyon Dolarlık Yemekte ”Bütün Blockchain Liderleri” İle Karşılaşacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır