Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatındaki Yüzde 25’lik Toparlanma, ”Zombi Rallisiydi”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatındaki Yüzde 25’lik Toparlanma, ”Zombi Rallisiydi”
Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatındaki Yüzde 25’lik Toparlanma, ”Zombi Rallisiydi”Geçtiğimiz 17 Aralık Pazartesi günü ile hareketlenmeye başlayan kripto para piyasası, kısa vadeli de olsa sağlam bir yükseliş elde etti ve lider kripto para birimi Bitcoin kendisini bir ara 4.200 dolar seviyesinde gördü. Bununla beraber ciddi bir yükseliş yakalayan kripto para piyasası, toplam piyasa hacminde 40 milyar dolar civarında bir değer elde etti ve piyasa Aralık ayının başında yaşadığı düşüşü, Aralık ayının sonlarında dengeledi.

20 Aralık tarihinde açıklamalarda bulunan ünlü analist Alex Krüger, attığı bir tweet gönderisi ile 2019 yılının ilk çeyreğinde ciddi bir yükseliş geleceğini müjdelese de, kripto para birimleri hala yükselirken bile düşüşün yeniden geleceğini ve bunun bir ”zombi rallisi” olduğunu vurguladı.

Henüz ”FOMO yapacak bir şey yok” ifadesini kullanan Krüger,  bunun önceki tarihlerde yaşanan aşırı satım seviyelerinden sadece basit bir sıçrama olduğunu ifade etti. Yaşanan rallide en büyük yükselişlerden birisini yaşayan Bitcoin Cash ise, 100 doların altına düştükten sonra değerini 200 dolar üzerine kadar çıkarmayı başarmıştı ancak basın saatine göre tekrardan 200 dolar altına, 186.5 dolara geriledi.

Bitcoin ise bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 3.893 dolardan işlem görüyor.

Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatındaki Yüzde 25’lik Toparlanma, ”Zombi Rallisiydi” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatındaki Yüzde 25’lik Toparlanma, ”Zombi Rallisiydi” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Anthony Pompliano: Bitcoin 2.5 Yıl İçinde 100.000 Dolar Olacak Bitcoin ve altın korelasyonunda 14 ayın en yüksek seviyesi Bitcoin devi Bitmain, madencilik operasyonlarını bir bir durduruyor İngilizlerin Raporu Yayınlandı: Tanımda ‘Para’ İfadesi Uygun Görülmedi / Bitcoin Türevlerine Yasak Gündemde Enterprise Ethereum Alliance’a Yeni Bir Üye Katıldı: Smart Valor Kripto Para Borsalarından Çalınan Kullanıcı Bilgileri Olayında Yeni Gelişme Var! Binance CEO’su Haberi Yalanlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır