Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hindistan’ın En Büyük Kripto Para Borsalarından Zebpay, Malta’ya Taşınıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hindistan’ın En Büyük Kripto Para Borsalarından Zebpay, Malta’ya Taşınıyor
Hindistan’ın En Büyük Kripto Para Borsalarından Zebpay, Malta’ya TaşınıyorGeçtiğimiz Nisan ayından beri Hindistan içerisinde kripto para birimlerine ve borsalarına karşı sahip olunan sert tutum, firmaları ve bireyleri başka yollar ve başka ülkeler aramak zorunda bırakmakta. Dünyanın en fazla nüfusuna sahip olan ikinci ülke konumundaki Hindistan, kripto para piyasası konusunda da çok önemli bir yere sahip’ti’. Hindistan Merkez Bankası tarafından konulan yasak devreye girdikten sonra, Zebpay de dahil bir çok kripto para borsası ne yazık ki kepenk kapatmak zorunda kaldı.

Quartz‘ın haberine göre ise, Hindistan’ın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Zebpay, dünyanın en kripto para ve blockchain dostu ülkelerinden olan Malta içerisinde kayıtlı ve tescilli bir ofis açtı. Borsa açtığı ofis ile sadece ada ülkesi vatandaşlarına değil, aynı zamanda diğer Avrupa ülkelerine de hizmet verecek. Zebpay’in kendi internet sayfasında yer alan bilgilere göre, hizmet vereceği ülkeler arasında Malta, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Litvanya, Hollanda, Polonya, Portekiz, Slovenya ve İsviçre yer almakta.

Daha önce dünyanın en büyük borsalarından olan Binance de kripto para borsası dostu ada ülkesi Malta’ya taşınmış ve devamından bir kaç borsayı daha beraberinde getirmişti. Malta sadece bir kripto para borsası cenneti olmanın yanı sıra, aynı zamanda blockchain ve kripto startup firmaları konusunda da ciddi bir potansiyele sahip.

Hindistan’ın En Büyük Kripto Para Borsalarından Zebpay, Malta’ya Taşınıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hindistan’ın En Büyük Kripto Para Borsalarından Zebpay, Malta’ya Taşınıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2012’den beri görülmemiş oran: Bitcoin yatırımcıları zararla sattı Coinbase’in Komisyon Zammı Tepki Çekti Hindistan Yüksek Mahkemesi, Merkez Bankasının Kripto Para Yasağı Davasını Erteledi ”2019 Yılı İyi Geçecek” Ünlü TV Yıldızından Kripto Para Projesi Rekor Yükselmenin Sonu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır