Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

iQCashNow Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » iQCashNow Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor
iQCashNow Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor

© Reuters.  © Reuters.

iQCashNow merkezi Avusturya olan bir kripto para şirketi. Birçok Avrupa ülkesinde kripto para ATM’si kuran iQCashNow şimdi de Türkiye’ye açılacak. Bu dev şirketin ülkemizin hemen hemen her bölgesine ATM açması bekleniyor. Farklı birçok ülkede Bitcoin ATM’si bulunan şirketin şimdi ki hedefi Türkiye. Ülkenin pek çok bölgesine kurulması planlanan bu ATM’ler üzerinden Bitcoin yatırımcıları para alma ve yatırma gibi işlemlerini herhangi bir zorluk yaşamadan kolaylıkla halledebilecekler.

ATM’lerde İşlemlerini Halledebilecekler
Bitcoin yatırımcıları 500 TL ve üzeri tüm para alma ve yatırma işlemleri için bu yeni kurulması planlanan ATM’lerde işlemlerini çok kısa sürelerde halledebilecekler. Şirketin sunmuş olduğu Coin ATM uygulaması sayesinde ise bulundukları bölgeye en yakın olan ATM’yi tespit edip işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunulacak. Bunun dışında ise firma bir yenilikte daha bulunuyor. Gelecek zamanlarda birçok alışveriş merkezi veya dükkanda Bitcoin POS cihazları ile karşılaşacağız. Bu pos cihazlar sayesinde Bitcoin yatırımcıları istedikleri yerden rahatlıkla alışveriş yapabilecekler.

Bütün bunların haricinde ise firma Türkiye’de piyasa üzerinde etkin bir rol almayı hedefliyor. Sunmuş olduğu hizmetlerle Bitcoin yatırımları ile internet üzerinden alışveriş yapma imkanı da sunuyor.

Ülkemizde henüz Trump AVM Pera Muhallebicisi ve Mevsim Restaurant & Cafe üzerinde pos cihazı kullanımı sunarken bu hizmetini daha da genişletmeyi sunuyor. Bu nedenle bu pos cihazlarına sahip olmak isteyen kuruluşlar officeturkey@iqcashnow.com adresi vasıtasıyla firmayla bağlantıya geçme imkanına sahipler.

iQCashNow Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor adlı makale ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

iQCashNow Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Trump, Sıradaki Kripto Para Rallisinin Mimarı Olabilir Mi? Dev Bitcoin Borsası 30 Milyon Kullanıcıya Ulaştı! Tim Draper Arjantin’e Neden Kripto Paraları Önerdi? 100 milyon dolarlık yatırım şirketinden 10 yıllık Ether bahsi Hindistan Hükümetine ”Kripto Para Raporu” Sunuldu! Komisyon üyesi iyimser ancak VanEck Bitcoin ETF kararı ertelenebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır