Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Türk Yatırımcılar Bitcoin’i Tartışıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türk Yatırımcılar Bitcoin’i Tartışıyor
Türk Yatırımcılar Bitcoin’i Tartışıyor

© Reuters.  © Reuters.

Türkiye’deki vatandaşların 24 saatlik gündemi arasında çok kullanılan internet sitelerinden birisi olan Ekşi Sözlük isimli sitede ‘’Bitcoin’’ konusu popüler gündem konuları arasına girdi. 3.600 doları görmesinden sonra yatırımcı olduğunu belirten bazı kişiler Bitcoin fiyatının bugünden sonra düzelmesinin mümkün olmayacak olduğunu düşünmeye başladı. Türk yatırımcılara göre Bitcoin fiyatının düşmüş olması onun bir daha asla geri yükselmeyecek olduğu anlamına da gelmiyor. Yatırımcılar, kripto para fiyatlarındaki değişimlerin oldukça kısa süreler içerisinde olabilecek olduğunu ve fiyatların yakın zamanda yükselmese bile gelecek 2019 yılının sonlarına doğru tekrar yükselmeye başlayabilecek olduğunu belirtiyor.

Panikle Satış Yapanları Uyardılar
Panikle satış yapan yatırımcıların kayıplarının çok büyük olabilecek olduğu uyarısında bulunan Türk yatırımcılar, panik yapanların kayıplar yaşayabilecek olduklarını ve bu kayıpları tekrar geri alabilecek fiyat seviyesi için ise bir süre boyunca beklemek zorunda kalabilecek olduklarını dile getiriyor. Bazı Türk yatırımcılar ise bunun tam tersini düşünüyor ve bu yılın sonunda yeni bir rekorun aniden kırılabilecek olduğunu ve beklentilerin karşılanacak olduğu yönünde görüş sunuyorlar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türk Yatırımcılar Bitcoin’i Tartışıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şikago Belediye Başkanı: Mali Krizlerle Karşılaşıldığında, Kripto Paraların Kabulü Kaçınılmazdır Ripple Yöneticisi: ABD Blockchain Yarışını Kazanmalı Bitcoin 4.000 Doları Geçti! Teknik analist: “Bitcoin’i bu fiyattan almak en iyi satın alma fırsatıdır!” Ethereum’un Yeni Yüksek Seviyesi eToro: XRP ‘Kripto Para Sosyal Medya Savaşını’ Kazanıyor – İşte Anket Sonuçları

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır