Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase CTO’su: Kripto Paralar Teknolojinin Gözdesi Olma Yolunda İlerliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase CTO’su: Kripto Paralar Teknolojinin Gözdesi Olma Yolunda İlerliyor
Coinbase CTO’su: Kripto Paralar Teknolojinin Gözdesi Olma Yolunda İlerliyorCoinbase yöneticisi Balaji Srinivasan, yaptığı açıklamada kripto paraların artık teknoloji çevrelerinde göz bebeği haline gelmeye başladığını açıkladı. Başarılı yönetici, yaptığı açıklamada Google (NASDAQ:GOOGL) yöneticilerinin oğullarının kripto para madenciliği yapmasını örnek göstererek, Blockchain ve kripto paralar konusunda farkındalığın gözle görülür bir şekilde arttığını ifade etti. Srinivasan, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Sundar Pichai ve Sergey Brin’in çocukları kripto para madenciliği yapıyor. Facebook (NASDAQ:FB), Blockchain ile ilgili araştırmanı sıklaştırdı. Microsoft (NASDAQ:MSFT), Amazon (NASDAQ:AMZN), Google Cloud ve diğer birçok platform da sürekli olarak Blockchain ile ilgili çalışmalar yapıyor. Yani, kripto paralar teknolojinin ana akım aktörlerinin ilgi alanına iyiden iyiye girmeye başladı.”

2018’in başından bu yana yaşanan yüzde 63’lük düzeltmenin sonucunda toplam piyasa hacmi 800 milyar dolardan 210 milyar dolara kadar düşmüştü. Tüm bunlara karşın teknik alt yapı ve geliştirmeler anlamında bu dönemi kripto para ve Blockchain sektörünün çok çok iyi geçtiğini söylemek mümkün. Birçok kripto parada teknik manada ciddi geliştirmeler ve iyileştirmeler sağlanırken, dev şirketler de bu sektöre gittikçe artan bir ilgi duymaya başladı.

Srinivasan’ın da ifade ettiği gibi, artık teknoloji çevrelerinde daha da gür bir sesle konuşulmaya başlanan Blockchain ve kripto paralar, önümüzdeki dönemde de bunu devam ettirmeyi amaçlıyor. Bunların fiyata yansıdığını söylemek şu aşamada pek mümkün olmasa da, yeni gelecek yatırımcıların ve diğer faktörlerin katkısıyla, bu fiyatların artabileceği yorumları yapılıyor.

Coinbase CTO’su: Kripto Paralar Teknolojinin Gözdesi Olma Yolunda İlerliyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase CTO’su: Kripto Paralar Teknolojinin Gözdesi Olma Yolunda İlerliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

JPMorgan’ın Kullanacağı Kripto Para Modeli, Başka Banka Tarafından ‘Zaten’ Kullanılmakta! Bitcoin’e (BTC) 5 Yıl Önce 1000 Dolar Yatırsaydın Bugün Kaç Doların Olurdu? Hard Fork İzleri Piyasadan Silinmeye Yakın! Japonya Finansal Denetçisi, Hacklenen Kripto Para Borsasının ”Cezasını Kesti” Bitcoin Evanjelisti Mike Novogratz’tan Bitcoin Fiyatında Konsolidasyon Tahmini Bitcoin Nihayet Yönünü Buldu. BTC 6.128 Doları Gördü.

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır