Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İddia: Robinhood Kripto Para Uygulaması, Gizli Bir Şekilde İşe Alım Yapıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » İddia: Robinhood Kripto Para Uygulaması, Gizli Bir Şekilde İşe Alım Yapıyor
İddia: Robinhood Kripto Para Uygulaması, Gizli Bir Şekilde İşe Alım Yapıyorİlk olarak piyasaya sadece geleneksel finans sistemi odaklı bir trading uygulaması olarak çıkan Robinhood, geçtiğimiz yıllarda oldukça cesur ve yenilikçi bir adım atarak kripto para birimlerinin alım satımını da destekleyeceğini açıklamıştı. ABD çapında kripto para birimi alım satımı yapan ve bunu ”işlem ücreti olmadan” gerçekleştiren yapısıyla kısa sürede kripto para sektöründe ünlenen Robinhood, ABD içerisinde 29’den fazla eyalete yayılmanın yanı sıra, başka ülkelere de açılma planları ile gündeme gelmekteydi.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Dogecoin ve Ethereum Classic gibi kripto para birimlerinin işlem ücretsiz alım satımını destekleyen platform, TechCrunch kaynağının yayınladığı bir habere göre gizliden gizliye işe alım yapmaya başladı. Londra içerisinde açmayı planladığı ofisi öncesi birden çok pozisyon için eleman arayışında olduğu belirtilen Robinhood’un, İngiltere’nin finansal regülatöründen gerekli izinleri alıp almadığı ise bilinmezliğini koruyor.

İddiaya göre Robinhood’un aradığı pozisyonlar arasında işe alım, pazarlama, halkla ilişkiler ve müşteri hizmeti alanları yer alıyor. Robinhood’un İngiltere içerisinde genişlemeyi planlaması ise bir nebze riskli çünkü Londra merkezli başka bir kripto para startup firması Revolut, geçtiğimiz sene Haziran ayında kendi bankacılık uygulaması için komisyonsuz alım satım işlemlerini başlatacağını duyurmuştu. Şimdiye kadar Revolut cephesinden konu hakkında ek bir hamle yapılmamış olsa da, 2019 yılının ilk çeyreğinde böyle bir adım atılması oldukça mümkün.

6 milyon kullanıcı hesabına sahip olduğunu iddia eden Robinhood’un, yaklaşık 5.6 milyar dolarlık değere sahip olduğu tahmin ediliyor.

İddia: Robinhood Kripto Para Uygulaması, Gizli Bir Şekilde İşe Alım Yapıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İddia: Robinhood Kripto Para Uygulaması, Gizli Bir Şekilde İşe Alım Yapıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Son Gelişmeler: Bitcoin Düştü, Ethereum ve Ripple Zarar Ediyor Justin Sun: Bu Yıl Tron ve Ethereum İşbirliği Görebiliriz SEC ile İşbirliği Yapan ICO Projelerinin Geleceği Daha Parlak Oluyor Türk Lirasına Endesklenen Kripto Para “BiLira” Geliyor! Kraken, bir başka Bitcoin borsasını satın aldı Maduro Gözünü Bitcoin’e Dikti!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır