Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Türk Kripto Piyasasının Tanınan İsmi Selcoin’in Binance Hesabı Hacklendi – CEO CZ Konuya Yanıt Verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türk Kripto Piyasasının Tanınan İsmi Selcoin’in Binance Hesabı Hacklendi – CEO CZ Konuya Yanıt Verdi
Türk Kripto Piyasasının Tanınan İsmi Selcoin’in Binance Hesabı Hacklendi – CEO CZ Konuya Yanıt VerdiTürk kripto para topluluğunun tanınan isimlerinden Selcoin, bugün kendi Twitter hesabından duyurduğu bir haber ile Binance hesaplarının hacklenip, içlerinin boşaltıldığını belirtti.

Selcoin yaptığı açıklamada 2fa kullanmasına ve mail adresi ile telefon onayına sahip olmasına ve bunlardan herhangi birisinin hacklenmemiş olmasına rağmen, Binance hesabının çalınıp içerisindeki alt koinlerin bozdurularak BTC şeklinde çekildiğini ifade etti. Hacker, Selcoin’in hesabına girip şifresini bile değiştirmiş. Binance kurallarına göre mail onayı olmadan çekim işlemi yapılamamasına rağmen, Selcoin’in iddiasına göre kendisine söz konusu BTC çekimi konusunda herhangi bir mail gelmemiş ve bunu bir video ile de borsa yetkililerine ispat etmiş.

Konu hakkında Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan da yanıt geldi ve CZ şunları ifade etti:

‘Kaybın için özür dileriz! Konuya baktım. Fonların kaybolmadan önce hesabının kilidini açmamız için bize ısrar ettin hatta (e-mail) yoluyla bize 2FA anahtarını bile gönderdin ki hacker çoktan senin e-mailine erişim sağlamıştı. Sana 2FA anahtarını değiştirmeni tavsiye ettik ancak sen bunu yapmadın, bunu yapmak için 48 saatin vardı, üzgünüm!”

Türk Kripto Piyasasının Tanınan İsmi Selcoin’in Binance Hesabı Hacklendi – CEO CZ Konuya Yanıt Verdi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türk Kripto Piyasasının Tanınan İsmi Selcoin’in Binance Hesabı Hacklendi – CEO CZ Konuya Yanıt Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Bir Kripto Parayı Listeledi ve Önemli ”İpucu” Paylaştı! Forbes yazarına göre bu grafik, XRP için geri dönüşün habercisi Tam şimdi Bitcoin almak için 3 sebep Bitfinex OKEx’in Tokenlarını Desteklemeye Başladı Bloomberg: Bitcoin’de teknik sinyaller parlak bir görüntü çiziyor Bitcoin’in Gizemli Yaratıcısının Ortaya Çıkması için Geri Sayım Başladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır