Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Winklevoss İkizlerinden Cameron Winklevoss, Tether Hakkında Sert Eleştirilerde Bulundu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Winklevoss İkizlerinden Cameron Winklevoss, Tether Hakkında Sert Eleştirilerde Bulundu
Winklevoss İkizlerinden Cameron Winklevoss, Tether Hakkında Sert Eleştirilerde BulunduKripto Twitter dünyasının tanınan hesaplarından Whalepool, yakın zamanda paylaştığı bir gönderide TrueUSD, Gemini Dollar, Paxos ve Circle’ın da aralarında bulunduğu ABD doları endeksli hiçbir stabil koin projesinin denetim raporlarının tamamını paylaşmadığını vurguladı.

Gönderiye yanıt veren Gemini borsasının sahiplerinden Cameron Winklevoss, Whalepool’un yine çeşitli platforma suçlamalarda bulunduğunu ve bu platformların denetimden geçirilemeyeceğini, sadece tanıklık ve tasdik sürecine tabi tutulabileceğini ifade etti.

Cameron attığı tweetlerin devamında, ”Tam Denetim” şeklinde bir terimin olmadığını ve bunun yerine sadece tasdik ve onay işleminin olduğunu, Whalepool platformunun ise bunu bilerek yaptığı yorumların ”samimiyetsizce” olduğunu vurguladı. Daha sonra düzeltme yapan Whalepool platformu, ”USDT, GUSD, PAX ve USDC gibi stabil koinlerin hiçbirinin tam denetim sunmadıklarını, bunun yerine tanıklık ve onay sürecine sahip olduklarını” anlatmaya çalışıyoruz ifadesinde bulundu.

Konuyu farklı bir yöne çeken Whalepool, daha sonra Tether’in ”denetim” konusunda endüstri standartlarını karşılayamadığını ifade etti ve Cameron da Tether’in ”lisansa sahip olmayan bir firma tarafından piyasaya sürülüp”, bunun yanı sıra ”sahip oldukları itibari para rezervlerinin nerede (hangi bankada) olduğunu açıklayamadıklarını” vurguladı.

Winklevoss İkizlerinden Cameron Winklevoss, Tether Hakkında Sert Eleştirilerde Bulundu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Winklevoss İkizlerinden Cameron Winklevoss, Tether Hakkında Sert Eleştirilerde Bulundu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple (XRP) Hard Fork’u Yolda Olabilir! Korona virüsünü dünyaya duyuran ve hayatını kaybeden doktor Ethereum’da anıldı Blockshow’a Konuşan Thomas Lee: Bitcoin Çıkışa Hazırlanıyor Cardano 4% düşüşle 0,047133 seviyesinin altına geriledi ABD’nin lider Bitcoin borsası Coinbase, devasa kârını açıkladı! Bitcoin’de Kritik Eşik: Büyük Bir Kırılma Yaşanacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır