Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Trump’ın FED Tepkisi Kripto Paralar Düşürmüş Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trump’ın FED Tepkisi Kripto Paralar Düşürmüş Olabilir
Trump’ın FED Tepkisi Kripto Paralar Düşürmüş Olabilir

© Reuters.  © Reuters.

Amerikan Başkanı Donald J. Trump, bugün Noel dolayısı ile tüm gününü Beyaz Saray’da eşi Melania Trump ile birlikte geçirdi ve gün içerisinde Noel dolayısı çocukların NORAD’ı arayarak sordukları sorulara yanıt verdi ve basının gündemine oturdu. Gün içerisinde Twitter’daki hesabından sürekli olarak FED’in faiz politikasını hedef alan Amerikan Başkanı Donald J. Trump, bu açıklamalarından sonra Bitcoin fiyatında 500 dolardan daha fazla düşüş olması ile ”Trump’ın açıklamaları da kripto para birimlerinin düşmesine sebep olmuş olabilir!” yorumlarının yapılmasına sebep oldu. Henüz milyarlarca dolarlık değer kaybına rağmen 100 milyar dolar piyasa hacminin üzerinde olan kripto para piyasalarının toplamının oldukça büyük bir piyasa hacmine sahip gibi görünse de çok az piyasa hacmine sahip olması ”yatırımcılar” için büyük bir risk olarak bilinmekte.

Amerikan ekonomisi için en büyük sorun bugün FED’in faiz politikası, bu değişmeli! – Amerikan Başkanı Donald J. Trump

FED açıklamalarından sonra Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin Trump’ın açıklamalarından da etkilenmiş olması büyük bir ihtimal doğru olabilir ve fiyatları etkilemiş olabilir.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Trump’ın FED Tepkisi Kripto Paralar Düşürmüş Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ödüllü Wall Street Analisti; Bitcoin için Oyun Bitti! Teknik Analiz Uzmanı Ahmet Mergen: İşler İyi Giderse Bitcoin’de Hedef 14.500 Dolar Bitcoin ve Altın Arasında Senkronizasyon BM’den Kritik Tespit: Kuzey Kore Borsalardan Milyarlarca Dolar Değerinde Kripto Para Çaldı Alanında Lider Birkaç Şirket Bir Araya Geldi, Hedef Yeni Bir Blockchain Platformu Endonezya Hükümeti Milyon Dolarlık Bir Blockchain Projesi Gerçekleştiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır