Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 6.600 Dolar Civarında Gezinirken, Kripto Sakin

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 6.600 Dolar Civarında Gezinirken, Kripto Sakin
Bitcoin 6.600 Dolar Civarında Gezinirken, Kripto Sakin

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto paralar Perşembe günü karışık seyretti, Bitcoin artış yaşarken, XRP getirilerini kaybetti.

Bitcoin %2,13 artışla 6.663,30 dolara yükseldi.

Kripto paralar genel olarak hafif yüksek iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Perşembe günü 218 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 221 milyar dolar seviyesinde.

ETH/USD, Ether, %3,31 artışla 2226,04 dolara yükseldi. Litecoin %1,60 kazanç ile 61,835 dolardan işlem görürken, XRP %1,08 artışla 0,53338 oldu.

Diğer yandan, yeni bir toplama aracı, yatırımcıların hesap oluşturmadan platformlardaki dijital para birimlerini işlemesine imkan verecek. Coinswitch olarak bilinirken, yatırımcılar satın almadan önce döviz kurlarını kıyaslayabilir. Şirket, şirket dışı bir fon olarak hizmet veriyor ve yatırımcılar dijital para ticareti yapmak için yalnızca cüzdan adreslerinin sağlamak zorundadır.

İşlem platformları düzenleyicilerin artan incelemelerine maruz kalırken, yatırımcılar ve yapay döviz şirketleri Müşterini Tanı kurallarını artırmanın yollarını arıyor.

Ticaret platformları düzenleyicilerden daha fazla incelemeye maruz kaldıkça, tüccarlar ve sanal para birimi şirketleri, Know-Your-Customer (Müşteri-Müşteriler) kurallarını artırmanın yollarını arıyorlar

Öte yandan, İtalya Parlamento Üyesi Mirella Liuzzi, teknoloji konusunda bilgi alışverişinde bulunmayı hedefleyen 26 AB ülkesinin bir araya geldiği Avrupa Blockchain Ortaklığı’nı imzalayacak. Hükümetin, kripto ile ilgili sektörün ulusal stratejisini geliştirmek için blok zincirinde yetenekleri işe almayı planladığını söyledi.

“Ortaklığa katılmak, İtalya’nın… [blok zincir] teknolojisi geliştirilmesinde kendi çizgisini tanımlamasına izin verecek – bir önceki hükümetin hiçbir zaman uygulanmadığı bir uygulama” dedi.

Ortaklık bu yıl Nisan ayında başladı ve önce 22 AB ülkesi katıldı. Daha sonra Yunanistan, Romanya, Danimarka ve Kıbrıs’ın girişleriyle birlikte 26 ülkeyi kapsayacak şekilde genişletildi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 6.600 Dolar Civarında Gezinirken, Kripto Sakin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin bu modeli izlerse 1 milyon dolar olacak: Bu kez nokta atışı tarih verdiler Reddit Kullanıcıları İddialı: ”Ya Bu Adam Satoshi Nakamoto İse?” Çin’in Kripto Parası ile İlgili Sıcak Gelişme Geçen Ay 300’den Fazla Yeni Kripto Para ATM’si Faaliyete Geçti Ripple’dan (XRP) Halâ Şüphe Mi Duyuyorsunuz? O halde Bu Yazıyı Okumalısınız! Max Keiser: Bitcoin, Merkez Bankalarının Sunamadığı Kadar Sağlam ”Para Politikası” Sunuyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır