Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İsrail Vatandaşı Moshe Hogeg’e ICO Dolandırıcılığı Suçlaması

Ana Sayfa » GÜNCEL » İsrail Vatandaşı Moshe Hogeg’e ICO Dolandırıcılığı Suçlaması
İsrail Vatandaşı Moshe Hogeg’e ICO Dolandırıcılığı Suçlaması

© Reuters.  © Reuters.

İsrail vatandaşı Moshe Hogeg ile ilgili olarak ortaya atılan son iddia 2 farklı ICO’nun paralarına el koyduğu yönünde oldu. Dünyanın en büyük Blockchain şirketlerinin bulunduğu ve 200’den daha fazla startup Blockchain şirketinin kurulduğu İsrail’de yönetimin kripto paralar konusunda yasal olarak vatandaşlarını koruyacak önlemler alması ve ICO’lar konusunda mevcut kararlarına bağlı olarak bir takım olaylar geçmişte de yaşanmıştı. İsrail vatandaşı Moshe Hogeg, hakkında ise kripto paralar veya Blockchain teknolojisi ile ilgili değil, 2 farklı ICO’nun parasının tamamına yakınına el koyması ile ICO’ların parasını ödemediği yönünde oldu.

İsrail yönetimine kadar gittiği ve yasal olarak dava açılacak olduğu iddia edilen olayda Güney Kıbrıs merkezli ICO’nun paralarına İsrail vatandaşı Moshe Hogeg tarafından el konulduğu ve gerekçe olarak belirli bir gerekçe sunulmadığı iddia edildi.

İsrail’de yasal olarak dava görülebilir
İsrail yargısı tarafından konu hakkında henüz açıklama yapılmadığından dolandırıcılık miktarının ne kadar olduğu ve İsrail yargısı tarafından İsrail vatandaşı Moshe Hogeg hakkında nasıl kararlar verilebilecek olduğunu öğrenmek mümkün değil.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İsrail Vatandaşı Moshe Hogeg’e ICO Dolandırıcılığı Suçlaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’dan MoneyGram’a dev yatırım Bitfinex ve Ethfinex artık bütün ana stabil coinleri listeliyor Blockchain Yarışını Çin’in Teknoloji Devleri Kazanabilir Ethereum 100 SMA Üzerinde Kapanırsa ETH Sert Yükselebilir! Bitcoin Fiyatını ve Kripto Para Piyasasını Alt Üst Eden Harekete Soruşturma Binance’nin Kripto Para Cüzdan Uygulaması, Stellar da Dahil 5 Kripto Para Birimini Listeledi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır