Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron’un hedefi online oyun sektörünün lideri olmak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron’un hedefi online oyun sektörünün lideri olmak!
Tron’un hedefi online oyun sektörünün lideri olmak!

© Reuters.  © Reuters.

Tron’un hedefi online oyun sektörünün tartışılmaksızın tek lideri olmak. Tron, ‘Tron Arcade’ adlı blockchain tabanlı yeni bir girişim başlattı. Bu girişim için ayrılan fonun önümüzdeki üç yıl çerisinde toplam olarak 100 milyon dolara ulaşacağı bekleniyor.

Tron’un hedefi online oyun sektörüTron (TRX),‘Tron Arcade’ adlı blockchain tabanlı oyun fonu başlattı. Bu fonu başlatmalarındaki asıl sebep, geliştiricilere fon desteği sağlamak. Fonun planlanan zaman diliminde 100 milyon dolara ulaşması bekleniyor.

Ayrıca bakınız: 3 olası Tron fiyat tahmini

Tron’un kurucusu Justin Sun yeni girişim ‘Tron Arcade’. hakkında konuştu. Sun, projenin ileriki aşamaları için fonun kritik öneme sahip olduğunu belirtti.

Ayrıca bakınız: Tron bir günde 4 rekor kırdı

Tron kendine oyun sektörünü hedef seçmiş durumda. TRX tokenın oyun sektörünün tek parası olması için anlaşmalar sürüyor.

Haberi hazırlama zamanında TRON son 24 saate %5.91 son 7 güne göre ise %13.12 artış kaydetti. TRX tokenı düşüşün izlerini tamamen silmişe benziyor. Bitcoin SV‘nin piyasaya dahil olmasıyla ilk 10’daki yerini kaybetsede hemen 11. sırada ilk 10 için yedekte benziyor.

1.06 milyar dolar piyasaya kapasitesiyle an itibariyle TRX tokenı 0,01615 dolar değeri üzerinden işlem görmektedir. Son 24 saatlik işlem hacmi 181 milyon dolar ile piyasanın dikkatini üzerine çekmektedir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron’un hedefi online oyun sektörünün lideri olmak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Madenciliği Yenilenebilir Enerji ile Devir Atlıyor Bir Kullanıcı 1.100 BTC’yi 74 Dolardan Satışa Çıkardı! Weiss Ratings Açıkladı! İşte Yatırım Riski En Yüksek 10 Kripto Para Birimi Ripple’dan 170 milyon dolarlık XRP satışı Ethereum’daki en büyük ponzi planı’nın cüzdanı boşaltıldı! Binance Borsası hacklendi bir süre bazı işlemler askıda

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır