Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Merkezsizleştirilmiş Servis BHEX’e Huobi ve OKCoin’den 15 Milyon Dolarlık Destek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Merkezsizleştirilmiş Servis BHEX’e Huobi ve OKCoin’den 15 Milyon Dolarlık Destek
Merkezsizleştirilmiş Servis BHEX’e Huobi ve OKCoin’den 15 Milyon Dolarlık DestekCointelegraph ile 29 Kasım’da gerçekleştirilen bir basın açıklamasında merkezsizleştirilmiş kripto para borsası BHEX Exchange; Huobi OKCoin ve Genesis Capital gibi endüstri devleriyle beraber 40 ayrı yatırım firmasının yardımıyla 15 milyon dolarlık bir yatırım elde ettiğini belirtti. BHEX dijital varlık ticaretinin yanı sıra blockchain teknolojisi tabanında emanet ve takas servisleri de sunuyor.

Merkezsizleştirilmiş yapısı sebebiyle daha güvenilir bir hizmet sunduğunu ifade eden BHEX, önümüzdeki günlerde BHPOS adını verdikleri bir mutabakat sistemi ile varlık takibini halka açacağını belirtiyor ve ekliyor:

“Sistem ile gelecek spesifik yeniliklerden birkaçı şöyle; kripto para işlemlerini blockchain ile kayda almak, sıcak/soğuk cüzdan bölümlemeleri, çok katmanlı imzalar. Sistem merkesizleştirilmiş bir yönetimin ve varlık velayeti denetiminin kapılarını açacak ve kullanıcılar arası anlaşmalara altyapı sağlayacak.”

Merkezsizleştirilmiş servislerin popülerliği sundukları güvenlik imkanları ve kripto paraların felsefesinde yer edinmiş merkezsizliklerine gösterdikleri uyum sebebiyle günden güne artıyor. Merkezsizleştirilmiş servisler alanında BHEX gibi yeni isimlerin yanı sıra Waves DEX, BitShares, NXT, CounterParty gibi bir süredir faaliyet gösteren isimler görmek mümkün.

Huobi Global tarafından işletilen Huobi Japan Holding Ltd., Japonya’nın devlet tarafından kontrol edilen 16 kripto parasından biri olan BitTrade’dan büyük bir hisse satın aldı. Huobi Global ve BitTrade yetkilileri platformlarının kapsamını arttırmak istiyorlar.

Eylülde ise OKCoin token-token ticaretini Amerika’nın 20 eyaletinde kullanılmak üzere genişletti. OKCoin’de Pazarlama Bölümü Başkan Yardımcısı olan Jim Nguyen, ticari faaliyetlerini her bir eyalette federal yasalara ve eyalet yasalarına uydurmak adına yetkililer ile çalıştıklarını belirtti.

Merkezsizleştirilmiş Servis BHEX’e Huobi ve OKCoin’den 15 Milyon Dolarlık Destek isimli makale Mert KARAGÖZOĞLU tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Merkezsizleştirilmiş Servis BHEX’e Huobi ve OKCoin’den 15 Milyon Dolarlık Destek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ryan X Charles: Bitcoin (BTC) Ancak Bir Şartla 1 Milyon Dolar Olur Güney Kore 150 Bin Kişilik Blockchain Ordusu Yetiştirmeyi Planlıyor Araştırma: Bitcoin Fiyatını En Çok Etkileyen, Amerika Değil Asya Piyasası! Gate.io’ya Saldırmak İsteyen Hackerlar, Popüler Analiz Sitesini Hackledi Dünyanın en büyük Bitcoin etkinliğine koronavirüs engeli CME’nin Bitcoin opsiyonları bugün başlıyor, BTC reaksiyon gösterir mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır