Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Paraların Fiyatında Yeni Artış

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Paraların Fiyatında Yeni Artış
Kripto Paraların Fiyatında Yeni Artış

© Reuters.  © Reuters.

Yatırımcılar kripto paraların değerinde sürekli bekledikleri bir artış olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının tekrar seviyesinin yükselmesi 8.000 doları görmesi ile beraber fiyatların artması gündeme gelmiş durumda. Bitcoin ve diğer kripton para yatırımlarının değerinin yükselecek olduğunu düşünürken, kripto paraların değerinin yükselmeye devam edebileceği belirtiliyor.

Ancak kripto para birimlerinin değerinin yükselip yükselmeyecek olduğu konusunda en fazla merak edilen ise kripto para yatırımcılarının bu dönemde yapması gereken ve dikkat edilmesi gereken hatalar.

Görünüşte kripto para piyasası yükseliyor, ancak kripto para piyasası yükseliyor olmasına rağmen yatırımcılar bu dönemde yatırımları ile ilgili çok iyi kararlar vermeli. Bitcoin fiyatının yükseliş beklentisine rağmen düşüş olabilecek olduğunu göz önüne alarak hareket edip, kripto para birimlerinin değerinin her an düşebilecek olduğunu ve bu düşüşlerin yakın zamana kadar yatırımcılar tarafından daha büyük satış sebebi olup yine piyasada büyük düşüşler olabileceği belirtilmekte. Yatırımcıların bu konulara dikkat etmesi son derece önemli iken, aynı zamanda satımların takip edilmesi gerekiyor.

Haberin devamı: Kripto Paraların Fiyatında Yeni Artış ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Paraların Fiyatında Yeni Artış - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bir Kripto Para Borsası Daha Sırra Kadem Bastı ABD Teksas’taki Menkul Kıymet Otoriteleri Bir Kripto Para Şirketinin Faaliyetlerini Durdurdu Balinalar Bitcoin’in Yanında Bu Altcoinleri de Hareket Ettirdi Binance Facebook Ortaklık İddiaları Tartışma Yarattı Bitcoin ETF’si, ABD Hükümeti Kapalı Kalırsa Otomatik Olarak Onaylanır Mı? Ünlü Avukat Cevapladı! Charlie Lee: Coinbase Protestosu Çok Etkili Olmayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır