Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

 TRON (TRX) Kasım Ayında Odssey 3.2’yi Yayına Alıyor! Yeni Güncelleme Neleri Kapsıyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL »  TRON (TRX) Kasım Ayında Odssey 3.2’yi Yayına Alıyor! Yeni Güncelleme Neleri Kapsıyor?
 TRON (TRX) Kasım Ayında Odssey 3.2’yi Yayına Alıyor! Yeni Güncelleme Neleri Kapsıyor?

© Reuters.  © Reuters.

TRON (TRX) Kasım ayında Odssey 3.2’yi yayına alacak. Tron (TRX) ve kurucu ortağı Justin Sun kripto topluluğunun en hırslı figürlerinden. Tron vakfının amacı eğlence dünyasında bu alanda bir marka olmak. Elbette çok daha yeni oldukları için geliştirecekleri çok fazla alan ve proje var. Rakiplerinin önüne geçmek ve gerçekten eğlence dünyasının kripto lideri olabilmek için çok çalışmaları gerekiyor.

TRON (TRX) Kasım Ayında Odssey 3.2’nin Yanında Daha Neler Planlıyor!TRON (TRX) Kasım Ayında Odssey 3.2’yi başlatacak. Bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimal kripto para topluluğu ile ilgileniyor ve gelişmeleri yakından takip ediyorsunuz. Elbette piyasa şartlarının da oldukça farkındasınızdır. Her rekabetçi ortam gibi bu piyasada da müthiş bir rekabet ve yarış var. Gün geçmiyor ki bir kriptodan yeni bir proje duymayalım. Bu yeni projeler ile adını duyuran kriptolarda birisi Tron(TRX). Devamlı daha iyi bir platform ve kripto para geliştirmek için yeni projeler peşinde koşan bir kripto Tron (TRX).

Bu projelerin en sonuncusu Odyssey 3.2 Tron ana ağında yayınlanıyor. Tron Teknik direktörü Marchus Zhao en yeni versiyonunun Kasımda başlayacağını duyurdu. Bu haber, borsalar ve super temsilcilerin olduğu Tron ağının 3.1 versiyonunun nodlarının %90 güncellemesinin hemen ardından geldi. Tabii ki her zaman ki gibi duyuru Twitter paylaşımından:

“Haikasınız çocuklar! Çalışmaya devam.Anonim işlemlerin olduğu v3.5’ı dört gözle beklemekteyiz. Tron TRX(@bdeldy) 23 Ekim 2018”

O sırada super temsilcilerin güncellemesinden 27’den sadece bir tanesi kalmıştı. Projenin Kasım sonu yayınlanacağını düşünürsek, bu demektir ki, zaten son çeyrekteyiz tüm kripto para dünyası yılın son zamanlarında yeni yeni ataklar yapabilir. Tron’un blockchain projesi de zirveye çıkmak için tüm şartları zorluyor.

Neler Var?Tron topluluğunun bir çoğu bu yeni versiyon için mutlaka çok heyecanlıdır. Tron vakfı bloğunda yazılanlara göre yeni versiyon daha iyi bir nod performansına sahip ve aynı zamanda varsayılan veritabanı olarak da hafıza veri tabanını kullanacak. Böylelikle performansını daha da geliştirmiş olacak. Aynı zamanda kesintiler ve yeniden başlamalar gibi durumlarda da daha iyi sonuçlar alacaklar.

Tron ağı, verileri yeniden senkronize etmemek için, veri tabanının otomatik olarak yedeklenmesini sağlayacak. Ayrıca, kompleks sözleşmeler, çok imzalı işlevler ve anonim para işlemleri için hızlı bir senkronizasyonda dahil projelere.

TRON (TRX) Kasım ayında Odssey 3.2’yi başlatacak olması güzel ama Tron için 2018 yılı tam bir ayı yılıydı. Hatta son 24 saatte % 2.85 değer kaybetti ve yazı hazırlandığı sırada 0,0233’den işlem görüyor. Yalnız şurası kesin, Tron, EOS ve Ethereum gibi rakipleriyle sıkı bir yarış içinde ve yeni gelişmelerle vizyonunu büyütmek için yoğun çalışmalar yapmaya devam ediyor ve edecek.

Tron hakkındaki diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

 TRON (TRX) Kasım Ayında Odssey 3.2’yi Yayına Alıyor! Yeni Güncelleme Neleri Kapsıyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ICO Projelerinin Değeri Ortalama Olarak Yüzde 95 Düştü ve Düşüş Devam Edebilir Bu Değerlendirmeye Göre BTC 9600’e Çıkacak Binance Rekor Oranda BNB’yi Yaktı İngiltere, AB’den resmen ayrıldı: Bitcoin için ne getirecek? Ethereum ERC-20 Standardının Geliştiricisi, Yepyeni Bir ICO Modeli Sundu Ünlü Akademisyenden Bitcoin Yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır