Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

”Bitcoin İşe Yaramaz Bir Ağ”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”Bitcoin İşe Yaramaz Bir Ağ”
”Bitcoin İşe Yaramaz Bir Ağ”

© Reuters. © Reuters.

Fortune 500 yazılım geliştirici Bryce Weiner Bitcoin hakkındaki yorumu, kripto para sektöründe tartışmalı bir konu olan ”Bitcoin ne?” sorusuna yanıt aranmaya devam ettiğini gösteriyor. Bitcoin, herkes için sıradan bir şekilde kripto para olarak görülmüyor ve bazıları Bitcoin’i ponzi olarak, bazıları ise bir ödeme aracı olarak görüyor. Bu nedenle kripto paraların yeteri kadar ilgi görmemesi, hükümetler tarafından düzenlenmemesi ve kripto paraların geleceği konularında sık sık engele takılan yatırımcıların, bu engellere takılmalarının arkasında herkesin özgürce fikrini beyan etmesi yatıyor.

Fortune 500 yazılım geliştiricisi Bryce Weiner, Bitcoin’in işe yaramaz bir ağ olduğunu ve Bitcoin alanların kazançlı çıkmasının da pek mümkün olamayacak olduğuna yönelik olarak algılanan açıklamalarda bulundu. Bir süre önce de açıklamalarda bulunan aynı ismin, bugün bu açıklamayı yapması ise kafa karıştırdı.

Eleştirildi!
Bryce Weiner, aynı zamanda bu açıklamasından sonra bir kullanıcı tarafından ”kripto para sektörünün adını kullanarak kendisini gösteren çalışan top 5 dolandıracan birisi olarak: Bryce Weiner” eleştirisine maruz kaldı. Aynı isim bu konu hakkında ise açıklama yapmadı.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

”Bitcoin İşe Yaramaz Bir Ağ” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Zilliqa Mainnet lansman tarihi belli oldu Binance Coin Yükselişini Sürdürse de, Kripto Para Piyasası Kızıla Boyandı deVere Group, Profesyonel Yatırımcılar İçin Kripto Para Stratejilerini Duyurdu! Bitcoin’de bir miktar rahatlama için 9 bin 800 dolar geçilmeli eToro Şirketi, Blockchain’i Futbol Endüstrisine Taşıyor Bitcoin Cash’te kriz: Yeni blok tam 5 saat gecikti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır