Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron Ciddi Bir Yükseliş Yaşıyor ve Her An Monero’yu Geçebilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron Ciddi Bir Yükseliş Yaşıyor ve Her An Monero’yu Geçebilir!
Tron Ciddi Bir Yükseliş Yaşıyor ve Her An Monero’yu Geçebilir!Justin Sun‘ın kurduğu Tron Foundation‘un kripto para birimi Tron, geçtiğimiz Pazar günü sağlam bir ivme kazanıp 13. sırasından IOTA ve Dash‘ı geçerek 11. sıraya yerleşmesinden sonra, hala daha fazla yükselmenin ve TOP 10 arasına girmenin peşinde. CoinMarketCap verilerine göre piyasa hacmi bakımından 11. en büyük kripto para birimi olan Tron, yükselişin devam etmesi durumunda kesinlikle ilk 10’a girebilir.

Basın saatine göre %14.55’lik yükseliş yaşayan Tron, %0.12 düşüş yaşayan Monero‘nun tam arkasında. Tron’un toplam piyasa hacmi 1.819 milyar iken, Monero sadece 50 milyon dolar civarında bir farkla, 1.870 milyar dolarda yer almakta. Tron yaşadığı ralli ile 0,027669 birim fiyata ulaştı ve gizlilik koinlerinin en yüksek piyasa hacmine sahip üyesi Monero’yu her an geçebilir.

Tron’un 13. sıradan 11. sıraya yükselme hamlesi ilk olarak 7 Ekimde başladı. TRX söz konusu tarihte 1.71 milyar piyasa hacmine ve 0.026 dolar birim fiyata sahipti. Daha sonra TRX haftalık en yüksek seviyesi olan 0.0278 dolara ulaştı ve 1.83 milyar dolarlık piyasa hacmini elde etti. Bu hafta Tron’un gördüğü en düşük piyasa hacmi 1.39 milyar dolar civarındaydı. Bu sebeple piyasa hacmi konusunda TRX’in yaşadığı değişim 440 milyon dolar civarında ve bu kesinlikle bir çok kripto para birimini geçmeye yeter.

Tron’un başarısı Justin Sun tarafından tweet ile de kutlandı. Bir çok kullanıcı TRON’un söz konusu artışını BitTorrent ağı ile yapılan projelere bağlamakta.

Tron Ciddi Bir Yükseliş Yaşıyor ve Her An Monero’yu Geçebilir! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron Ciddi Bir Yükseliş Yaşıyor ve Her An Monero’yu Geçebilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Goldman Sachs: Gelecekte Kripto Para Sektörüne Girebiliriz ABD-Çin Ticaret Savaşı Bitcoin Fiyatını 25 Bin Dolara Taşıyacak Dikkat, Balina uyarısı!!! 20.000 Ethereum özel hesaptan Binance borsasına transfer edildi! Bu altcoin tırmanıyor! Popüler analist öngörüsünü paylaştı Overstock CEO’su Hisselerinin Yüzde 10’unu Sattı – ‘Merak Etmeyin, Hala Oyundayım’ Araştırma: Sadece 318 Adres Mevcut Tether (USDT) Arzının %80 Sahip!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır