Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Draper: Bir Süre Sonra Kimse İtibari Paraları Düşünmeyecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Draper: Bir Süre Sonra Kimse İtibari Paraları Düşünmeyecek
Draper: Bir Süre Sonra Kimse İtibari Paraları DüşünmeyecekÜnlü kripto para yatırımcısı Tim Draper, yaptığı açıklamada kripto paraların kullanımının artması için olması gerekenleri anlattı. Draper, elinde fazla miktarda dolar bulunan kişilerin biraz da doğal olarak kripto paralara şüphe ile yaklaştığını ifade ederken, bu durumun değişmesi ile birlikte, kripto para kullanım oranlarında ciddi yükseliş görülebileceğini ifade etti. Draper, sözlerini şöyle sürdürdü:

”Bir süre sonra bu ürünleri herkes kullanmaya başladığında insanlar başta farkı hissedemeyecek. Ancak bu iş yaygınlaştıkça, giderek daha popüler oldukça insanlar Bitcoin ile elindeki dolardan daha fazla şey yapabildiklerini anlayacaklar ve bu da kullanım oranlarını arttıracak.”

Kripto paraların birer para birimi olmalarının dışında, aynı zamanda birer değer deposu olarak da kullanım alanı olduğunu ifade eden Draper, aynı zamanda ödeme sistemlerinde de kripto paraların büyük rol oynayacağını söyledi.

Bitcoin özelinde son dönemde iyice dillendirilen ödeme biriminden ziyade değer deposu örneği, Draper’ın da sözlerinde kendine yer bulmuşa benziyor. Birçok otorite, Bitcoin’in giderek dijital altına dönüştüğü konusunda yorumlar yapıyor. Aynı zamanda XRP’nin ödeme sistemlerinde rolü de son derece tartışılmaz bir boyutta.

Son olarak , Draper kripto paraların gelecekte herkesin hayatına gireceğini düşündüğünü ifade etti. Başarılı yatırımcı, sözlerini şöyle noktaladı:

”Bence uzun dönemde kripto paralar herkesin hayatına girecek. Bu ürünler, hayatmızda öylesine büyük bir yere sahip olacaklar ki, kimse itibari paraların adını dahi anmayacak.”

Draper: Bir Süre Sonra Kimse İtibari Paraları Düşünmeyecek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Draper: Bir Süre Sonra Kimse İtibari Paraları Düşünmeyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, Ethereum ve Stellar Lumens Destekli Bankamatik Kartı Geliyor 2018 Yıl Sonu Tahminlerinin Tutmama Nedenleri Tom Lee: Boğa Sezonu Başlıyor Olabilir Önce Binance, Sonra Huobi ve OKEx – Ethereum Hard Fork’unu Destekleyen Borsa Sayısı Artıyor Fidelity’nin Kripto Para Sektöründeki İlk Müşterisi Mike Novogratz Oldu Bitcoin (BTC) kaybedince daha çok kazandırıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır