Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tezos Ana Ağdan Kısa Süre Sonra Bitfinex’de Listelendi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tezos Ana Ağdan Kısa Süre Sonra Bitfinex’de Listelendi!
Tezos Ana Ağdan Kısa Süre Sonra Bitfinex’de Listelendi!İsviçre merkezli kripto para birimi projesi Tezos Foundation, 14 Eylül tarihinde kendi resmi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile, uzun süredir beklenilen ana ağını Pazartesi günü piyasaya süreceğini açıklamış ve geçtiğimiz pazartesi günü Ana Ağın kapılarını açmıştı. Söz konusu gelişme bir yıldan uzun süredir beklendiği için, fiyatlarda da aynı oranda artış yaptı ve Tezos aynı gün içerisinde %30’a yakın bir artış yaşadı.

Tezos ağının bu kadar geç çıkma sebebi ise temel olarak Kathleen ve Arthur Breitman isimli ortakların arasında çıkan çıkar çatışması olmuştu. Geçtiğimiz 17 Eylül tarihinde ise, önde gelen kripto para borsalarının API’lerini kontrol eden ve yeni bir koin listelenmesi olduğunda bunu belirten bir bot uygulama, Twitter üzerinden yaptığı bir duyuruda Bitfinex borsasında yeni bir XTZ listelenmesi gördüğünü vurguladı.

Haberin yayılmasından sonra Tezos ciddi bir satış gördü ve daha sonra da Bitfinex resmi listeleme ve parite açıklamasını yaptı:

İlk olarak USD ve BTC paritelerine sahip olan Tezos, Bitfinex kripto para borsasından yapılan açıklamaya göre, ”likidite  geliştikçe, kademeli olarak P2P fonlaması ve marj ticareti” gibi hizmetler de sunmaya başlayacak.

XTZ fiyatı söz konusu gelişmeden sonra 1.67 dolardan 1.43 dolara kadar düşüş yaşadı.

Tezos Ana Ağdan Kısa Süre Sonra Bitfinex’de Listelendi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tezos Ana Ağdan Kısa Süre Sonra Bitfinex’de Listelendi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Singapur İçerisinde Yeni Bir Kripto Para Borsası Açıyor! Bitstamp, Amerika’da Yayılmaya Devam Ediyor ABD Savunma Bakanlığı, Afetle Mücadelede Blockchain Kullanabilir! Starbucks Bitcoin ödemelerini 2019 da kabul edebilir Roger Ver’den Yatırımcılara Tavsiye: Bitcoin’e Değil Bitcoin Cash’e Bakın SEC üyesi Peirce: “Bir Bitcoin ETF’si onayı kesinlikle mümkün.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır