Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bankacı: Kripto Dünyasındaki Düzenlemelerin Devam Etmesi, Kurumsal Firmaları Sektöre Çekecektir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bankacı: Kripto Dünyasındaki Düzenlemelerin Devam Etmesi, Kurumsal Firmaları Sektöre Çekecektir
Bankacı: Kripto Dünyasındaki Düzenlemelerin Devam Etmesi, Kurumsal Firmaları Sektöre ÇekecektirEski bir Standard Chartered (LON:STAN) yöneticisi olan Daniel Santos‘a göre, şu an kripto para piyasalarında yaşanan düşüş trendini tersine çevirebilecek katalizörlerden bir tanesi önde gelen kripto para ekonomilerinin önderlik ettiği olumlu düzenleyici ve yasal çerçevelerin ta kendisi.

Daha bu haftanın başlarında dünyanın en büyük dördüncü varlık yönetim firması Fidelity Investments bir kripto para platformu duyurusunda bulunmuş ve piyasayı ciddi bir şekilde heyecanlandırmıştı.

Firma hakkında daha önce bu şekilde dedikodular çıkmış olsa da, kimse bunun gerçekten vücut bulacağını düşünemiyordu. Fidelity gibi bir firmanın sektöre girişi ise kripto para dünyasının kurumsal yatırımcılar gözünden ne denli olgunlaştığını göstermek için yeterli bir kanıt olarak sunulabilir.

Piyasa Düzenlemeleri Daha Fazla Yatırımcı Çekecek
Snatos piyasada yaşanan düzenleyici belirsizliğin kurumsal yatırımcılar için ciddi bir şüphe uyandırdığını ve yasal düzenlemeler geldikçe kurumsal yatırımcıların sektöre bakışının da değişeceğini vurguladı. Özellikle SEC’in bu konuda kilit role sahip olduğunu belirten ünlü bankacı, Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin 2018 yılındaki mevcut düzenlemelere göre menkul kıymet olarak kabul edilmemesinin oldukça olumlu bir haber olduğunu da ifade etti.

Santos mevcut olumlu düzenlemelerin bu şekilde iyileşerek ve büyüyerek devam etmesinin piyasayı olumsuz bakış açısından kurtaracağını ve kripto para birimlerinin güvenilir bir alternatif varlık sınıfı olabileceğini de belirtti. Santos kripto para birimlerinin gerçekten böyle bir seviyeye gelmek için belirli kurallar koyulmasının ve sahtekarca etkinliklerin kökünün kurutmasının da şart olduğunun altını çizdi.

Bankacı: Kripto Dünyasındaki Düzenlemelerin Devam Etmesi, Kurumsal Firmaları Sektöre Çekecektir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bankacı: Kripto Dünyasındaki Düzenlemelerin Devam Etmesi, Kurumsal Firmaları Sektöre Çekecektir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

18 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi Avrupa’da Kripto Paraların Geleceği Asya’ya Göre İyileşebilir Belçika 21 İnternet Sitesini Kara Listeye Aldı! Değişim rüzgarlarını hissedebiliyor musunuz? Ohio’lular vergilerini Bitcoin ile ödeyebilecek! ABD’li 2 Senatör Yasa Taslağı Hazırladı Ethereum 20% oranında düştü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır