Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Circle Platformuna Dört Yeni Koin Ekledi: Qtum, 0x, Stellar ve EOS

Ana Sayfa » GÜNCEL » Circle Platformuna Dört Yeni Koin Ekledi: Qtum, 0x, Stellar ve EOS
Circle Platformuna Dört Yeni Koin Ekledi: Qtum, 0x, Stellar ve EOSCircle, yatırım platformuna dört adet yeni kripto para eklediğini duyurdu: Qtum, 0x, Stellar ve EOS. Kullanıcılar artık Circle Invest platformu üzerinden bu dört kripto paraya erişebilecekler. Şirketin konuyla ilgili yaptığı açıklamaya göre kullanıcılar bu koinleri ayrı ayrı alabilir veya platformdaki ‘Buy the Market’ özelliğini kullanarak portföylerini çeşitlendirebilirler.

Circle, yaptığı açıklamada “kripto para sektörünün altyapısına katkıda bulundukları” için özellikle bu dört kripto paranın platforma eklendiğini belirtti. Circle ayrlıca kripto para listelemeleri için kendi kılavuzunu yayınladı ve bu kılavuza göre şirket bir koini listelemeden önce o koinin teknolojisine, ekibine, iş modeline ve piyasa dinamiklerine göz atıyor.

Şirket platforma yeni koinler eklemenin yanı sıra ‘Explore’ adı altında eğitici bir özellik de ekledi. Circle, bu özelliğin kullanıcılara “kripto paralarla ilgili çeşitli bilgiler” vereceğine inanıyor.

Circle bu yeni özellikle birlikte platforma daha farklı yatırımcılar çekmeyi ümit ediyor. Circle’ın ürün departmanından sorumlu olan Divya Agarwalla, TechCrunch’a verdiği röportajda şöyle konuştu:

“Sektördeki uygulamaların çoğu piyasayı zaten anlayan ve bilen kişilere hitap ediyor ve maalesef bu kişilerin büyük kısmı erkeklerden oluşuyor.”

Kripto para sektörünün ilk zamanlardan beri büyük ölçüde erkeklere hitap ettiğini biliyoruz. Bu alanda yapılmış çeşitli anketlere ve araştırmalara göz atmak, kadınların sektörde ne kadar az temsil edildiğini anlamaya yetiyor.

Görünüşe göre Circle’ın amacı platformu çok daha kolay bir şekilde kullanılabilir hale getirmek ve çok daha geniş bir ürün yelpazesine sahip olmak.

Circle Platformuna Dört Yeni Koin Ekledi: Qtum, 0x, Stellar ve EOS isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Circle Platformuna Dört Yeni Koin Ekledi: Qtum, 0x, Stellar ve EOS - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TRON İletişim Direktörü: Tekerleği Yeniden İcat Etmeye Çalışmıyoruz Tether Ticaret Hacminin Sadece Yüzde 15’i Gerçek! Ayı Piyasası Sona Ermiş Olabilir! Ethereum Bloklarındaki İşlem Sayısı Yüzde 94 Oranında Düştü Bitcoin tahminleri tutan şirketten Ethereum öngörüsü geldi Tim Draper Bitcoin 2022 de 250K iddiasında neden ısrar ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır