Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tarihte Bir İlk: Ethereum Fiyatı, Bitcoin Cash’i Geçti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tarihte Bir İlk: Ethereum Fiyatı, Bitcoin Cash’i Geçti
Tarihte Bir İlk: Ethereum Fiyatı, Bitcoin Cash’i GeçtiBitcoin Cash’in yaşadığı düşüş ile ilgili olarak her gün yeni bir haber, kripto para dünyasında kendisine yer buluyor. Yaşanan hard fork ve ona müteakkip gelen hash savaşlarının ardından ciddi bir düşüş yaşayan koin, şimdi ise tarihinde ilk kez fiyat olarak Ethereum’a geçildi.

Bugün, Coin Market Cap verilerine göre, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda Bitcoin Cash 83 dolardan işlem görürken, Ethereum ise 85 dolardan işlem görüyor. Bu durum da, Ethereum fiyatı ilk kez Bitcoin Cash fiyatını koin bazında geçmeyi başardığı anlamına geliyor.

Yaşanan hard forkun sonrasında, hem kripto para piyasalarının genelinde, hem de kendi değerinde ciddi bir düşüş yaşamasına aracılık eden kripto para ile ilgili olarak gelecekte nelerin yaşanacağı ise büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor.

Kasım ayındaki hard fork öncesinde 600 dolar seviyelerini aşarak kripto para piyasalarında en iyi performans gösteren koinlerinden birisi olmayı başaran Bitcoin Cash, geldiğimiz şu noktada ise, adeta can çekişirken, kripto paranın bundan daha bir ay önceki seviyelerini yakalaması için, 7 kat artış yaşaması gerektiği, yatırımcılarının moralini bozan önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Öte yandan, yaşanan hard fork sonrasında piyasaya yeni çıkan ve Faketoshi olarak da bilinen Dr. Craig Wright’ın desteğini alan Bitcoin Cash SV ise, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda yine Coin Market Cap verilerine göre 75 dolardan işlem görüyor.

Tarihte Bir İlk: Ethereum Fiyatı, Bitcoin Cash’i Geçti isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tarihte Bir İlk: Ethereum Fiyatı, Bitcoin Cash’i Geçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

OKEx İki Yeni İtibari Parayı Desteliyor: Sterlin ve Baht Litecoin (LTC) Fiyatı Yüzde 17 Arttı! Bitcoin madencileri iflas ediyor: Peki bu durum ne zaman son bulacak? Ripple CEO’su: Bitcoin Blockchain’i, XRP Ledger’dan Daha Merkezi Tom Lee’den son dakika Bitcoin öngörüsü Bitcoin’in düşüşü, 207 milyon dolarlık pozisyonun tasfiyesine yol açtı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır