Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SEC’in Kripto Paralara ETF Müdahalesi Kriz Yaratabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » SEC’in Kripto Paralara ETF Müdahalesi Kriz Yaratabilir!
SEC’in Kripto Paralara ETF Müdahalesi Kriz Yaratabilir!

© Reuters.  © Reuters.

Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Bitcoin ETF’si konusunda verecek olduğu karar sonrasında tüm dünyadaki kripto para yatırımcılarını etkileyecek bazı kararlar alacak. ABD tarafından alınacak olan bu karar öncesi ve sonrasında kripto para fiyatlarında değişimler yaşanması beklenirken, nasıl değişimler yaşanacak olduğu konusunda ise büyük bir merak hakim. Henüz ABD’nin kripto paralar konusunda yasal olarak önlemler almamış olması ve yasal önlemler almadığından sadece sadece Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve FED tarafından bazı kararlar veriyor olması Bitcoin ETF’si konusunda daha fazla derinlemesine incelenmesini ve daha fazla üzerinde tartışılması gereken bir konu olmasına sebep olmakta.

ETF Konusu Önemli
Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından en son karar tarihi olarak 27 Şubat 2019 tarihi verildi Bu tarihe kadar Bitcoin fiyatının ETF endişesi dolayısı ile yükselmesinin imkansız olabilecek olduğu, bu tarihten aylar sonrasında ise fiyatların aynı nedenden dolayı yükselmesinin pek ihtimaller dahilinde olamayabilecek olduğu belirtilmekte. SEC nasıl karar verecek merak konusu.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SEC’in Kripto Paralara ETF Müdahalesi Kriz Yaratabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Günün üçlü arbitraj firsatı 7 Kasım 2018! İddia: Komisyon Almayan Kripto Para Borsası Robinhood, Kullanıcı Verilerini Yüksek Fiyattan Satıyor 6 Ağustos kripto para piyasaları özeti – Bitcoin 12.000 doların üzerinde ICO’ların Artıları Ripple’dan Valor İddialarına Cevap: Çok Komikmiş Bitcoin Cash SV, Koinin Kullanım Alanını Arttırmak İçin Çalışıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır