Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar Kurucusu: Kripto Paraların Yüzde 90’ı Çöp

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar Kurucusu: Kripto Paraların Yüzde 90’ı Çöp
Stellar Kurucusu: Kripto Paraların Yüzde 90’ı ÇöpStellar‘ın kurucu ortaklarından Jeb McCaleb, Yahoo (NASDAQ:AABA) Finance’e verdiği bir röportajda kripto para sektörü hakkında konuştu.

McCaleb, kripto para sektörü hakkında yaptığı açıklamalarda finans kurumlarının bu sektöre bakış açılarından da bahsetti. McCaleb’a göre çoğu finans kurumu, “Bitcoin kullanmayacak.”

Stellar’ın kurucusu olmasının yanı sıra bir zamanların en meşhur borsası olan Mt. Gox’un ve Ripple’ın da kurucularından olan McCaleb, Blockchain teknolojisinin ise finans sektörü için oldukça faydalı olacağını belirtiyor:

“İlla Bitcoin blockchaini olacak diye bir şey yok. Ama eğer kamuya açık bir Blockchain kullanılmıyorsa olayın anlamı kalmaz.”

Diğer Kripto Paralar

McCaleb, kripto para piyasasındaki koinler hakkında da açıklamalarda bulundu. McCaleb Bitcoin, Ethereum ve Stellar dışındaki projelere ağır eleştiriler yöneltti.

Piyasadaki projelerin “yüzde doksanının çöp” olduğunu vurgulayan McCaleb, şöyle ekliyor:

“Tron gibi şeyler aslında tamamen çöp. Ama insanlar bu teknik olarak hiçbir işe yaramayan şeylere tonlarca para dökmeye devam ediyorlar.”

McCaleb ayrıca kripto para piyasasındaki her koinin kendine has artıları ve eksileri olduğunu, hiçbir koini “her alanda” iyi olamayacağını belirtiyor:

“Bitcoin’in iyi olduğu, Ethereum’un iyi olduğu, Stellar’ın iyi olduğu şeyler var. Bunların hiçbiri her alanda en iyisi olamaz. Yazılımın doğasına aykırı.”

Kripto para piyasasında görülen düşüşten bahseden McCaleb, piyasanın zaman içerisinde sakinleşip kendini yeniden toplayacağını düşünüyor.

McCaleb’ın yaptığı bu iddialı yorumlar, kısa süre içerisinde kiminden olumlu kiminden ise olumsuz tepki gördü.

Stellar Kurucusu: Kripto Paraların Yüzde 90’ı Çöp isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar Kurucusu: Kripto Paraların Yüzde 90’ı Çöp - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiltere Prensesi: Blockchain İnsan Ticaretiyle Mücadelede Kullanılabilir “Bitcoin nedir?” sorusu Google’ın “2018 trend” listesinde zirveye çıktı Tek Bir Ethereum Bloğunun Kazımından 2.100 ETH’lik Komisyon Elde Edildi – Sparkpool Ödemeyi Dondurdu! Bitcoin 90 Kez Öldürüldü! Bitcoin ETF Onayı İçin SEC’in İstediği 4 Çözüm! 4 Temmuz kripto para piyasaları özeti – BTC’de son durum

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır