Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Son dakika; Bitcoin fiyatındaki sahte satış emirlerine dikkat!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Son dakika; Bitcoin fiyatındaki sahte satış emirlerine dikkat!!!
Son dakika; Bitcoin fiyatındaki sahte satış emirlerine dikkat!!!


Bitcoin fiyatındaki sahte satış emirlerine dikkat edilmeli. Bu gün benzer bir satış emri ile BTC 4950 dolara geriletildi. Hedefte panik yapan satıcının elindekileri ucuza kapatmak.

Bitcoin fiyatındaki sahte satış emirlerine dikkat, iyi takip ve soğuk kanlı duruş sergile

Bitcoin 2017’den sonra ilk defa 5.000 doların altına düştü. BTC fiyatı, 4950’ye dokunduktan hemen sonra tekrar 5.000 doların üzerine attı. Bu satış emrinin sahte olduğu ve BTC boğalarının ve yatırımcılarının soğuk kanlılığını korumasını gerektiren 3 temel gereke var.

1) Momentum eksikliği14 Ekim sabahında ki fiyat düşüşü gerçekten dramatikti 6.000 dolar bandı kırıldıktan sonra, psikolojik direnç de kırıldı. Hemen ardından BTC fiyatı 5.450 dolara geriledikten hemen bir toparlanma olmadı. Üstelik Geçen yılki fiyat olan 5770 doların da altına düştü. Ekim ayından beri ise en düşük seviyeleri görüyoruz.

Bu gün gerçekleşen düşüş ise 14 Ekim kadar net değildi. Fiyat hareketleri gün boyunca oldukça sakindi. 5.000 doların altındaki hamele aniden gelen satışlarla gerçekleşti ve tekrar toparlanıp 5.000 doların üstüne çıktı.

2) Satış Koşulları14 Kasım çöküşü öncesinde Göreceli Güç Endeksi olan RSI günlerse 30’un altında kaldı ve ardından çöküş geldi. Finanasal varlıklar RSI 30’un altına düştüğünde kolay kolay geri gelmez. Yani her kesin kısa pozisyon aldığı bir durumda satış kime yapılacak?


3) Bitcoin Cash Bitcoin değildirBu günki fiyat bocalamasının nedeni Bitcoin Cash cephesindeki kafa karışıklığı ve gerginliktir. Geçen yıl Ağustos ayında hard fork ile ortaya çıkan Bitcoin Cash’in hard forkuyla ortaya çıkan paraların iç mücadelesi veriliyor. Bu dalga bütün bir kripto para piyasasını etkiledi. Ancak unutmamak gerekiyor ki BCH, BTC değildir, bir süre sonra etkisi zayıflayacaktır.

Sabırsız ve kaygılı satıcıları endişelendiren bir şeyde şüphesiz beklene Bitcoin ETF’leriydi. Bu enstrüman şu an yok, ümidin yerini kaygı doldurdu. Malum uzay boşluk kaldırmıyor.

Satın almak için doğru zaman mı?

Sonuç olarak bu satışın abartılı olduğunu söylemek için geçerli nedenler var. Bu bir satın alma fırsatı mı? bekleyip görmek gerekiyor. Temkin, temkin, temkin

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Son dakika; Bitcoin fiyatındaki sahte satış emirlerine dikkat!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tarihin En Büyük Bitcoin İşlemi! Tam Bir Milyar Dolar Harekete Geçti! Binance gerçekten hacklendi mi? Komplo teorileri aksini iddia ediyor ABD Hükümetinin Kapanması, Kripto Para Piyasasını da Kötü Etkilemekte Bitcoin çöküşünün katalizörü bulundu: Tehdit Slushpool madencileri JP Morgan: Blockchain Bir Teknoloji Olarak Kripto Paralardan Ayrı Tutulmalı Twitter CEO’sunun şirketinden Bitcoin satışında rekor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır