Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Trezor T Model Donanım Cüzdanı, 10 Yeni Alt Koin İçin Destek Vermeye Başladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trezor T Model Donanım Cüzdanı, 10 Yeni Alt Koin İçin Destek Vermeye Başladı!
Trezor T Model Donanım Cüzdanı, 10 Yeni Alt Koin İçin Destek Vermeye Başladı!Dünyanın önde gelen donanım cüzdanlarından Trezor‘un Model T isimli donanım cüzdanı, kripto para alt yapısının güvenliğini ve depolamasını arttırmanın yanı sıra, kripto para dünyasının en popüler koinlerinden bir kaç tanesini de artık desteklediğini açıkladı. Özellikle 2018 yılında yaşanan hacklenme olayları bir çok kullanıcının çok daha güvenli bir yöntem olan donanım cüzdanlarına geçiş yapmasına neden olmuştu ve geçiş süreci hızlı bir şekilde devam etmekte.

Bugüne kadar Ledger bir nebze daha fazla yenilik ve girişimde bulunmuş olsa da, Trezor da yavaş yavaş piyasaya ısınmaya başladı.

Trezor resmi Twitter adresinden de yaptığı bir duyuru ile, Trezor Model T’nin artık Monero, Cardano, Stellar, Ripple’ın XRP’si, Decred, Groestlcoin, Lisk, Zencash ve Zcash Sapling hard fork’u depolaması yapabildiğini duyurdu.

Yukarıdaki kripto para birimlerinin bazıları hala mevcut cüzdanlara bağlanmak için üçüncü parti engtegrasyonuna ihtiyaç duysa da, bu haber Trezor için önemli bir yenilik.

Bunun yanı sıra cüzdan güvenliğinin de arttırıldığını belirten firma, gizli anahtarların artık direkt olarak erişime açık olmadığını ve ekstra bir katman güvenlik eklendiğini ifade etti. Ancak bu yeni versiyon güncellendiği zaman mümkün olmakta.

Trezor T Model Donanım Cüzdanı, 10 Yeni Alt Koin İçin Destek Vermeye Başladı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Trezor T Model Donanım Cüzdanı, 10 Yeni Alt Koin İçin Destek Vermeye Başladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CNBC yorumcusu: Bitcoin tehlikeli bölgede, 3,000 dolar muhtemel Fransa’da Yanan Katedral İçin Kripto Paralar İle Bağış Toplanıyor Tek bir blokta 6 milyar dolarlık Bitcoin işlemi Bank of England Yetkilisi: Kripto Paralar Yetersiz ve Beni Endişelendirmiyor İngiltere Merkez Bankası Başkanından Facebook Libra Yorumu! 18 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır