Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Şok oylama: 10 yıl tutmanız gereken kripto paranız olsa hangisi olmasını isterdiniz? XRP mi BTC mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Şok oylama: 10 yıl tutmanız gereken kripto paranız olsa hangisi olmasını isterdiniz? XRP mi BTC mi?
Şok oylama: 10 yıl tutmanız gereken kripto paranız olsa hangisi olmasını isterdiniz? XRP mi BTC mi?

© Reuters.  © Reuters.

XRP mi BTC mi? Hangisini tercih edersiniz? Zengin bir adam size 10,000 dolar değerinde kıymetli bir varlık verir ve sahibi on yıl boyunca ona dokunmayacak. İşte sonuçlar.

XRP mi BTC mi?“Cryptomanran” olarak bilinen Ran NeuNer, Bitcoin’e karşı olumsuz görüşlerini açığa vurmaya başladı. Bu da takipçilerinden bazılarının onun dünyadaki en değerli kripto paradan nefret etmeye başladığını düşünmesini sağladı. Bunun üzerine, bazı takipçilerinin mutsuzluklarını ifade ettikleri ve beklentilerden farklı olan tahminini kabul etmek istemedikleri için Bitcoin yerine %8.62 XRP‘yi destekliyor görünmektedir.

Bu, sahibinin on yıl boyunca onu kullanmayacağı anlamına geliyor. Bir seçenek verilirse kullanıcının hangi varlığı kabul etmeyi tercih edeceğini bilmek istiyor.

Bu ankete katılanların yarısı Bitcoin‘i tercih ederken, ankete katılanların yüzde 37’si altın ve yüzde 11’i de ABD’nin on yıllık hazine bonolarını seçmiştir. Ankete katılanların sadece yüzde 2’si kağıt para tercih etti. Sonuçlara tepki gösteren Ran NeuNer, ankette XRP seçeneğinin bulunması durumunda sonuçların çok farklı olacağını söyledi.

Ve XRP eklendi

Gördüğünüz gibi, cevap verenlerin %52’sinden fazlası XRP, %39’u Bitcoin‘i tercih etti. Bu hem lehte hem de karşı yorumları çekti. Örneğin, Crypto Bull’dan bir tweet, NeuNer’in ciddi olmadığına inanıyor. Tweet şöyle:

“XRP, BTC’nin üzerinde, GERÇEKTEN, BITCOIN’i özel yapan nedir? Şimdiye kadar birinci kripto para birimi olmasından daha fazlası değil, ama bu onu Ripple’dan daha uzun süre tutmak için yeterli.”

Diğer Ripple haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Şok oylama: 10 yıl tutmanız gereken kripto paranız olsa hangisi olmasını isterdiniz? XRP mi BTC mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Forbes: Bitcoin PoW sözleşmesi kusurlu, daha üstün bir konsensus mekanizmasına ihtiyaç var! Coinsquare’in Alt Firması Coincapital, Toronto Menkul Kıymet Borsasında İki ETF Çıkarttı! McAfee: Bitcoin’in 2020 Sonuna Kadar 1 Milyon Dolar Altında Olması Matematiksel Olarak İmkansız! Yeni Türk Kripto Para Borsası Binans Kullanıcı Kayıtlarını Başlattı Bitcoin’in 3456 dolara düşmesine ne sebep oldu? 1 Milyar Dolarlık Kripto Para Transferi Sadece 0,001 Dolara Mal Oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır