Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sıcak Gelişme: Coinbase Halka Açılıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sıcak Gelişme: Coinbase Halka Açılıyor
Sıcak Gelişme: Coinbase Halka Açılıyor

2/2


2/2


26 Ekim tarihinde, sizlere dün duyurduğumuz haber resmileşti ve Coinbase’in halka açılacağı ifade edildi.


İlgili haber:
Sıcak Gelişme: Ran Neuner İddia Etti; Coinbase, Borsada Halka Arz Olacak!

Şirketin değerinin 7,2 ila 8 milyar dolar arasında olacağı ifade edilirken, ilk yapılacak yatırımın ise 500 milyom dolar olacağı belirtildi. Halka arzın iki ayrı aşamada gerçekleşeceği ifade edilirken, Coinbase ekibinde yer almayan kaynakların ifadelerine göre bu halka arz piyasa tahminlerinin çok çok ötesinde rakamları yakalayacak.

Şu anda 25 milyon kullanıcısı bulunan ve bu özelliği ile kripto para borsaları arasında bir numara olan şirket; aynı zamanda farklı ürünler de sunuyır. Günde ortalama 60 bin kişinin trade yapmak için kullandığı borsa, 32 farklı ülkede faaliyet gösteriyor. Coinbase Custody ve Coinbase Pro ile de portföyünü genişleten Coinbase, şu anda gerçek bir kripto para devi haline gelmiş durumda.

Ran Neuner’in dün aktardığı bilgiler ışığında şirketin bilançosu da son derece ilgi çekici. Buna göre, gelirinin yüzde 80’ini komisyon ücretlerinden elde eden Coinbase, aynı zamanda %15’lik bir geliri de Coinbase pro’dan yakaladı. Kalan kısmın ise çeşitli farklı kaynaklar arasında değiştiği ifade ediliyor.

Daha önce yaptığı açıklamada Coinbase’e övgüler yağdıran kripto para piyasalarının bilinen ismi Adam Draper, şu ifadeleri kullanmıştı:

”Dünya bir süre sonra öyle bir dönüşüm yaşayacak ki, gereken finansal alt yapı sadece Coinbase’de olacak. Ben çok ciddi olarak dünyanın trilyon dolarlık değere sahip ilk 10 şirketinden birinin Coinbase olacağını düşünüyorum.”

Sıcak Gelişme: Coinbase Halka Açılıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sıcak Gelişme: Coinbase Halka Açılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İspanyol Enerji Devi Repsol, Blockchain’in Yıllık 400.000 Avro Tasarruf Ettirebileceğini Düşünüyor Bitcoin Yükseldikçe Piyasa Güçleniyor Almanya’nın Finansal Regülatörü, Kripto Para Alım-Satım Sinyali Veren Firmayı Uyardı! Ethereum madencileri düşen fiyatlardan sonra bir darbede hacker’lardan aldı Bu karar Bitcoin’in sonunu getirebilir Bloomberg göstergesinde Bitcoin için aylar sonra ilk uyarı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır