Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Satoshi Olduğunu İddia Eden Craig Wright, Bitcoin Cash ile İlgili Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Satoshi Olduğunu İddia Eden Craig Wright, Bitcoin Cash ile İlgili Konuştu
Satoshi Olduğunu İddia Eden Craig Wright, Bitcoin Cash ile İlgili KonuştunChain isimli firmada baş araştırmacı olarak görev yapan ve kendisini çeşitli ortamlarda birkaç kez Satoshi Nakomoto olarak ilan eden Craig Wright, Afrika’da katıldığı bir panelde Bitcoin Cash’in kullanım alanları ile ilgili konuştu.

Craig Wright, yaptığı açıklamada Blockchain teknolojisinin Afrika ülkeleri için oldukça önemli olduğunu belirtirken, Bitcoin Cash’in de bu devrimde önemli bir rol oynayacağını belirtti. Wright, şöyle konuştu:

”Global bir parada aradığınız en önemli özellik, dünyanın her bölgesinde artmış bir likiditeye sahip olmasıdır. Tarım ve kahve çekirdeği imalatına yatırım yapmak isterseniz, bu parayı kullanmalısınız. Afrika olarak, eğitime önem verir ve nesillerinizi yetiştirirseniz, gelecek sizler için çok daha parlak olacak.”

Bitcoin Cash’in Afrika ve diğer görece geri kalmış bölgelerde global bir para birimi olarak hizmet verebileceğini de belirten Wright, sözlerine şöyle devam etti:

”Bu noktada artık Afrika bölgesinde yeni endüstrilerin açılması ve faaliyet göstermesi gerekiyor. Bununla birlikte, global çapta da bu ürünlerin satışını sağlayacak bir para birimine ihtiyaç var. Kripto paralar için geleceğin para birimi diyoruz ve bu var sayım ile yola çıkarsak, bizim için önemli bir alternatif, bu noktada Bitcoin Cash olacaktır. Bitcoin Cash, global çapta bir ekonomi oluşturabilmek için gereken tüm temel özelliklere sahip bir kripto para.”

Wright, son olarak sözlerini Bitcoin Cash’i överek bitirdi ve bu kripto paranın, çok ciddi bir kullanım alanına sahip olduğunu aktardı.

Satoshi Olduğunu İddia Eden Craig Wright, Bitcoin Cash ile İlgili Konuştu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Satoshi Olduğunu İddia Eden Craig Wright, Bitcoin Cash ile İlgili Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Derecelendirme şirketinden 2019’da kripto paralara ilişkin 7 kehanet Çin’in Dev Arama Motoru Baidu ‘Super Chain’in Whitepaperını Yayınladı Genç Bitcoin Milyoneri: Bu 4 Sorun Çözülmezse Bitcoin Ölebilir Ripple’dan para transferi devine 20 milyon dolar daha ”Bitcoin 20.000 Doları 2019 Sonunda Görecek” Araştırma: Blockchain Sektöründeki Fırsatlar, Hızla Büyüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır