Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Beklenen Ethereum Hard Forku Başka Bahara Kaldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Beklenen Ethereum Hard Forku Başka Bahara Kaldı
Beklenen Ethereum Hard Forku Başka Bahara Kaldı

© Reuters.  © Reuters.

Beklenen Ethereum hard forku Constantinople, Ropsten testnette yaşanan tutarsızlıklar vesıkıntılar sebebi ile belirsiz bir tarihe kadar ertelendi.

Beklenen Ethereum Hard Forku GecikecekBeklenen Ehereum hard forku Constantinople, Ropsten testnetinin geliştiriciler tarafından” kullanılamaz” olarak nitelendirilmesi sebebiyle başka bir bahara kalmış gibi görünüyor. Ethereum altyapı firması Infura, gelişmeyi 13 Ekim’de attığı bir tweet ile duyurdu.

Pek çok Ethereum geliştiricisinin belirttiği gibi, Constantinople, Ropsten testnet block no. 4,230,00’de aktif hale getirilmişti. Fakat geliştiriciler bir müddet kullanıp test ettikten sonra 2018 yılı içerisinde beklenen Ethereum hard forku Constantinople’nin gerçekleşmesinin mümkün olmadığına karar verdiler.

Hard fork geliştiricilerinden Afri Schoedon, bu konuda şu tweet attı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Beklenen Ethereum Hard Forku Başka Bahara Kaldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Kripto Para Mı Geliyor? 2019 Yılında En Çok Hangi Kripto Paralar Yükselecek? Uzmanlar Yanıtladı! Filipinler’deki Bu Banka Kripto Paralara Özel Bir ATM Kurdu Çin, Sürpriz Bitcoin ve Kripto Para Kararı ile Şaşırttı! Dikkat!!! Justin Sun Tron TRX Fiyatı İle Oynamaya Tekrar Başladı FBI’dan Kripto Para Açıklaması “Durdurmaya Çalışıyoruz”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır