Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Beklenen Ethereum Hard Forku Başka Bahara Kaldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Beklenen Ethereum Hard Forku Başka Bahara Kaldı
Beklenen Ethereum Hard Forku Başka Bahara Kaldı

© Reuters.  © Reuters.

Beklenen Ethereum hard forku Constantinople, Ropsten testnette yaşanan tutarsızlıklar vesıkıntılar sebebi ile belirsiz bir tarihe kadar ertelendi.

Beklenen Ethereum Hard Forku GecikecekBeklenen Ehereum hard forku Constantinople, Ropsten testnetinin geliştiriciler tarafından” kullanılamaz” olarak nitelendirilmesi sebebiyle başka bir bahara kalmış gibi görünüyor. Ethereum altyapı firması Infura, gelişmeyi 13 Ekim’de attığı bir tweet ile duyurdu.

Pek çok Ethereum geliştiricisinin belirttiği gibi, Constantinople, Ropsten testnet block no. 4,230,00’de aktif hale getirilmişti. Fakat geliştiriciler bir müddet kullanıp test ettikten sonra 2018 yılı içerisinde beklenen Ethereum hard forku Constantinople’nin gerçekleşmesinin mümkün olmadığına karar verdiler.

Hard fork geliştiricilerinden Afri Schoedon, bu konuda şu tweet attı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Beklenen Ethereum Hard Forku Başka Bahara Kaldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Winklevoss Kardeşler: Gemini, 10 Yıl İçinde Amazon Kadar İyi Performans Gösterecek Bitcoin’in kurucusu Satoshi’nin kimliğini yarın açıklanıyor! Bitcoin tahminleri tutan analist Peter Brandt’tan yeni BTC öngörüsü Bitcoin ve Kripto Paralar İstikrarlı Ama Düzenleme Endişeleri Etkili Oluyor Vitalik Buterin: Bitcoin Cash SV’nin Durumu Bir Felaket! Ayı piyasasında iddialı çıkış: Bitcoin için 500.000 Dolar halen masada

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır