Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hangi Bitcoin boğası Ne Kadar Yatırıma sahip?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hangi Bitcoin boğası Ne Kadar Yatırıma sahip?
Hangi Bitcoin boğası Ne Kadar Yatırıma sahip?

© Reuters.  © Reuters.

Revaçta olan bir yatırıma girecekseniz o iş size çok kar getirmeyebilir. Ancak gireceğiniz pazar diplerdeyse işte o zaman gerçekten kar yapma potansiyeline sahip olursunuz. Bizde bugün Bitcoin’i diplerden toplayanları araştırdık. Hangi Bitcoin boğası Ne Kadar Yatırıma sahip?

Kripto Para Piyasasına Ne zaman Yatırım Yapılmalı ?Aşırı satım olan bir pazar en uygun yatırım zamanına sahiptir. Uzmanlara göre de, kripto para piyasası yıllık düşüş eğilimde olduğu için şuan yatırım yapmak isteyenler için doğru bir zaman.

2018’de görülen önemli düşüşe rağmen, kripto para şirketlerinin yaptığı önemli atılım ve projeler sayesinde, kripto para piyasası orta vadeli hisselerini arttırmış bulunmaktadır. Örneğin en güçlü kripto para birimi olan Bitcoin için her defasında 6000 doların altına ineceği söylendi ancak bu olmadı. Buna neden olarak, orta vadeli yatırım için Bitcoin ve diğer Altcoinleri satın alan yatırımcılar, bir başka deyişle Boğalar gösteriliyor.

Hangi Bitcoin boğası Ne Kadar Yatırıma sahip?Kripto para piyasalarının bu yıl biraz daha kararlı ve dengeli olması sayesinde, kurumsal yatırımcılar arasında Blockhain teknolojisi bir hayli popüler olmuş durumda. Yatırım portföyünün genişlemesi sayesinde Bitcoin, Ripple, EOS ve Ethereum başta olmak üzere, kripto paraların toplam hacmi 211 milyar dolar seviyelerine dayanmış durumda.

Aralarında Harvard Üniversitesi, MIT, Stanford Üniversitesi, Yale Üniversitesi ve Kuzey Carolina Üniversitesi gibi yüksek profilli bir çok kurum, ellerindeki sermayelerin bir kısmını en az bir kripto para fonlarından birine yatırım yapmak için kullandılar.

Kripto para piyasalarından büyük dilimler alan bu kurumların dışında bir çok sermeye sahibi de, bireysel olarak yatırımlarını bu sektöre yöneltmiş durumda.

Örneğin Michael Novogratz servetinin %30’unu kripto değerlerine dönüştürdü ki. Bu da 500 milyon dolara yakın bir miktara tekabül ediyor. Ayrıca Pantera Şirketinin sahibi Dan Morehead, varlıklarının çoğunu, 43 kripto para birimine dönüştürmüş durumda. Ve bu liste uzayıp gidiyor.

Kripto Piyasasının Beklediği Haberler(SEC) ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun 2019 ortasına kadar bazı Bitcoin ETF’lerine yeşil ışık yakacağı şeklinde haberler var. Ve bu haberlerin sonucunu bekleyen dev miktarda sermaye var. Eğer SEC’den olumlu bir haber gelirse Kripto Para birimleri bir anda boğa rallisine çıkabilir..

Önde gelen Kripto Para liderleri, ABD’deki kripto para endüstrisinin kaderini belirleyebilecek somut bir kripto yasası oluşturmak için şimdiden senatörlerle görüşmelere başladılar. Bu yasa çıkarsa Bitcoin, ABD’de güvenilir yatırım fonları arasına girecek ve değeri kat ve kat arttıracak.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hangi Bitcoin boğası Ne Kadar Yatırıma sahip? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Arjantin Halkı Güvenli Liman Olarak Bitcoin’e Koşuyor – 12 Bitcoin ATM’si Hizmet Veriyor Binance Araştırması: Ayı Piyasası Bitti VanEck karardan bir ay önce BTC ETF başvurusunu geri çekti 2020 Ethereum yılı mı olacak? Eski ve Tecrübeli Goldman Sachs Yöneticisi, Blockchain Odaklı Hedge Fonuna Katıldı! Bitcoin 0,69% artışla 9.174,3 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır