Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver’den Kripto Para Açıklaması

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver’den Kripto Para Açıklaması
Roger Ver’den Kripto Para Açıklaması

© Reuters.  © Reuters.

Sektörün tanınmış isimlerinden olan Roger Ver, kripto paraların kendisi tarafından başlatılmış olan hard fork dolayısı ile düştüğü iddialarını bir kez daha kendi ağzından yalanladı. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerindeki düşüşlerin değişebilecek olduğunu ve her zaman olabilecek olduğunu iddia eden Ver’e göre kendisinin hard fork dolayısı ile sektörde değişim başlatmış olması mümkün değil. Bitcoin Cash hard forkunun dünyanın en iyi ve en büyük kripto para borsalarınca desteklenmesinden dolayı gurur duyduklarını ve kendisinin doğru karar verdiğini savunan Ver, yatırımcıların fiyatların değişimine alışık olması gerektiğini ve fiyatlar konusunda her an farklı fiyat ortamının olabileceğini bilmesi gerektiğini iddia etti.

En büyük sorumlu olarak gösteriliyor
Ver, bugüne kadar gelmiş geçmiş en büyük kripto para düşüşlerinin sorumlusu olarak gösteriliyor. Craigh Wright ise kendisinin düşüşlerden sorumlu olduğunu iddia ederek, yatırımcıların 1.000 dolara kadar düşüşlere hazır olması gerektiğini iddia ediyor ve Bitcoin yaratıcısı olarak kendisini gösteriyor. Ver ise kendisinin asla sorumlu olmadığını iddia ederek, kendisinin doğru yaptığını iddia ediyor.

The post Roger Ver’den Kripto Para Açıklaması appeared first on Bitcoin Sistemi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver’den Kripto Para Açıklaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sıcak Haber ! Bitcoin Borsası Coinbase Yüzlerce Kripto Para Listeleyecek Ukrayna’daki Bu Bakanlık Kripto Paraları Yasallaştırma Sürecini Başlattı Bogart: Bitcoin Önümüzdeki Yıl Yükselişe Geçecek Türkiye’nin En Büyük Bitcoin ve Blockchain Konferansından Notlar BitMEX CEO’sundan ‘Bitcoin Boğa Piyasası’ Yorumu! Bosch Ethereum Blok Zincirini Kullanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır