Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 50.000 dolar olacak diyen Ran NeuNer’den yeni Btc tahmini

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 50.000 dolar olacak diyen Ran NeuNer’den yeni Btc tahmini
Bitcoin 50.000 dolar olacak diyen Ran NeuNer’den yeni Btc tahmini

© Reuters.  © Reuters.

Yeni Btc tahmini ile Ran NeuNer daha önceki 50.000 dolarlık tahmininden vazgeçti. Bitcoin 50.000 dolar olacak diyen Ran NeuNer Bitcoin’in 20.000 dolarlık rekor fiyata ulaştığı günlerde çok iddialı bir tahminde bulunmuştu. NeuNer’in yeni btc tahmini nasıl?

Yeni Btc tahmini nasıl?Bitcoin’in fiyatı, 2017 yılı Aralık ayı ortasında 20.000 $‘ı görerek zirveye ulaşmıştı. CNBC’nin CryptoTrader programının sunucusu ve kripto para analisti NeuNer Bitcoin’in 50.000 $’ı göreceği yönünde tahminde bulunmuştu. NeuNer’in 50.000 dolarlık tahminde bulunduğu Şubat ayı başlarında Bitcoin 9 bin dolar seviyesine düşmüştü.

NeuNer, daha önce bir tweet ile 50.000 dolarlık tahminini açıklamıştı. Ancak dün yeni Btc tahmini ile Bitcoin‘in (BTC) 2018’in sonuna kadar 50.000 $ ‘a ulaşacağı yönündeki tahmininden geri adım attı.

NeuNer’in 1 Şubat 2018’de 20.000 dolarlık Bitcoin tahmini için şöyle demişti:

“Kayıtlara geçmesi için bu tweet’i sabitliyorum. Bitcoin, 2018’i 50.000 $ seviyesinde bitirecek.”

Yeni tweet ile yeni Btc tahminiBugünkü tweetinde ise, ünlü analist güncel bir alternatif fiyat aralığı belirtmeden orijinal tahmininin tam tersini söyledi:

“Kayıtlara geçmesi için bu tweet’i sabitliyorum. Bitcoin 2018‘i 50.000 dolar seviyesinde bitirmeyecek.

CNBC sunucusu bugün yaptığı açıklamada, piyasanın son durumu nedeniyle tahminini değiştirdiğini açıklayarak, pozisyonunu “açıklığa kavuşturmak” istediğini söyledi:

“Şu sıralar ayı piyasasının etkisi devam ediyor. Ve kripto paralarla ilgili iyi bir haberin piyasaya sürülmediği göz önüne alındığında, bu yıl 50 bin dolarlık bir btc göremiyorum.”

Yıl sonu yaklaşırken, Bitcoin’in fiyat aralığı için somut bir tahmini olup olmadığı sorulduğunda, NeuNer belirli bir fiyat tahmini yapmaktan kaçınarak sadece: “Çok karışık” yorumunu yaptı.

Birkaç hafta önce 6,400 $ – 6,500 $ bandında işlem gören BTC’de White paper‘ın yıldönümünü takiben artış bekleniyordu. Ancak, piyasalardaki bu beklenti gerçekleşmedi. 31 Ekim’de, kripto topluluğu, Bitcoin’in ın 10. yıldönümünü kutlarken, kripto piyasalarında yükselişin aksine düşüş görüldü. Ve Bitcoin 6,300 $‘ın biraz üzerinde işlem gördü. Bitcoin şu anda ise % 0,94 düşüşle 6,332 $ civarında işlem görüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 50.000 dolar olacak diyen Ran NeuNer’den yeni Btc tahmini - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya’daki Kripto Para Yasa Tasarısı Yetersiz Bulundu, İnceleme Devam Edecek E-Ticaret Devi Alibaba, Fikri Mülkiyet Sistemi İçin Blockchain’den Faydalanacak! Bitcoin 4000 dolar hattını sonsuza dek terk etmiş olabilir mi? Waves, Kendisini Tercih Edenlere 1 Milyon Coin Dağıtıyor! Kripto para sektöründe büyüyen korona virüsü endişesi: Piyasa uzmanları ne diyor? ABB Blockchain’i Enerji Sektöründe Kullanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır