Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Robinhood Kripto Para Uygulaması Ağını Genişletiyor – 3 Eyalete Daha Yayıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Robinhood Kripto Para Uygulaması Ağını Genişletiyor – 3 Eyalete Daha Yayıldı
Robinhood Kripto Para Uygulaması Ağını Genişletiyor – 3 Eyalete Daha Yayıldı



Kripto para alım satım uygulaması Robinhood, ilk olarak tek bir eyalette başlattığı hizmet ağını adeta her ay yenisini açıklayarak büyütmeye devam ediyor. Komisyonsuz işlem yapma olanağı ile kısa sürede kripto para dünyasının popüler uygulamalarından birisi olan Robinhood, önceleri geleneksel finans sektörü odaklıydı ama kripto para sektörüne açıldıktan sonra finans sektöründeki bir çok rakibinin elde edemeyeceği kadar hızlı bir büyüme yaşadı.

Uygulama Ekim ayında Rhode Island, Tennessee ve Arkansas bölgelerine de hizmet vermeye başladı. Ağa katılan üç yeni eyalet ile Robinhood kripto para uygulamasının ABD içerisindeki hizmet verdiği eyalet sayısı da 24’e çıktı.

Firma yeni eyalet haberlerini sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyurularla açıkladı. 2018 yılının başlarında Robinhood Crypto sadece dört eyalet içerisinde hizmet veriyordu. Daha bir yıl bile dolmadan 8’in 24’e çıkması bir çok startup ve firma için örnek olmaya aday bir performans anlamına gelmekte.

Platformda Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin gibi kripto para birimleri var. Bunun yanı sıra en son eklenen ise Ethereum Classic oldu.

Robinhood Kripto Para Uygulaması Ağını Genişletiyor – 3 Eyalete Daha Yayıldı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Robinhood Kripto Para Uygulaması Ağını Genişletiyor – 3 Eyalete Daha Yayıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ETF kararı ile bu tahminlerin çoğu çöp olacak – işte en uçuk 11 Bitcoin fiyat tahmini Zebpay Lightning Network İşlemlerini Desteklemeye Başladı IOTA, 3 gündür çalışmıyor: Ekipten yeni açıklama TradeSanta ve HitBTC ortaklığıyla işlem ücretleri tarihe karışıyor Balina Alarmı! Bitfinex Olduğu Düşünülen Bir Hesap, 8.047 BTC’lik İşlem Yaptı! Almanya’nın İlk Bitcoin ATM’si Avusturya Sınırında Kuruldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır