Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Robinhood Kripto Para Uygulaması Ağını Genişletiyor – 3 Eyalete Daha Yayıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Robinhood Kripto Para Uygulaması Ağını Genişletiyor – 3 Eyalete Daha Yayıldı
Robinhood Kripto Para Uygulaması Ağını Genişletiyor – 3 Eyalete Daha YayıldıKripto para alım satım uygulaması Robinhood, ilk olarak tek bir eyalette başlattığı hizmet ağını adeta her ay yenisini açıklayarak büyütmeye devam ediyor. Komisyonsuz işlem yapma olanağı ile kısa sürede kripto para dünyasının popüler uygulamalarından birisi olan Robinhood, önceleri geleneksel finans sektörü odaklıydı ama kripto para sektörüne açıldıktan sonra finans sektöründeki bir çok rakibinin elde edemeyeceği kadar hızlı bir büyüme yaşadı.

Uygulama Ekim ayında Rhode Island, Tennessee ve Arkansas bölgelerine de hizmet vermeye başladı. Ağa katılan üç yeni eyalet ile Robinhood kripto para uygulamasının ABD içerisindeki hizmet verdiği eyalet sayısı da 24’e çıktı.

Firma yeni eyalet haberlerini sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyurularla açıkladı. 2018 yılının başlarında Robinhood Crypto sadece dört eyalet içerisinde hizmet veriyordu. Daha bir yıl bile dolmadan 8’in 24’e çıkması bir çok startup ve firma için örnek olmaya aday bir performans anlamına gelmekte.

Platformda Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin gibi kripto para birimleri var. Bunun yanı sıra en son eklenen ise Ethereum Classic oldu.

Robinhood Kripto Para Uygulaması Ağını Genişletiyor – 3 Eyalete Daha Yayıldı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Robinhood Kripto Para Uygulaması Ağını Genişletiyor – 3 Eyalete Daha Yayıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

19 Kasım Ripple analizi: XRP fiyatı için destek ve direnç seviyeleri, beklenen yön ve daha fazlası SEC Bitcoin ETF’si için onay verecek mi? Ünlü avukat Jake Chervinsky açıklıyor Tether’den İlginç Hamle! Önce 5 Milyar Dolar Bastı, Sonra Yaktı! Yatırımcılara favori altcoin’i soruldu: Ethereum ankette ikinci oldu Bitcoin’de teknik anlamda her şey 9 bin 500 dolara bağlı… Ayı Piyasası Sadece Kripto Paralar İçin Geçerli Değil – Nasdaq Ciddi Bir Düşüş Yaşamakta

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır