Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın Son Ortaklık Anlaşmaları Boğa Koşusunu Kaçınılmaz Kılıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın Son Ortaklık Anlaşmaları Boğa Koşusunu Kaçınılmaz Kılıyor
Ripple’ın Son Ortaklık Anlaşmaları Boğa Koşusunu Kaçınılmaz Kılıyor

2/2


2/2

Ripple’ın son ortaklık anlaşmaları yeni bir boğa koşusunu başlatacak mı? Ripple, ortaklık çılgınlığına devam ediyor. Geçerli bir yatırım olarak XRP’yi destekleyen birçok temel gelişme var.

Ripple’ın Son Ortaklık Anlaşmaları Boğa Koşusunu Başlatabilecek mi?Ripple’ın son ortaklık anlaşmaları fiyata nasıl yansıyacak. Teknik duruma bakıldığında fiyatlar kararlı ve yükseliş eğiliminde. Bu nedenle, son zamanlardaki düşük seviyelere rağmen, boğalar bir şans yakalayabilir. Önümüzdeki günlerde fiyat daha yükseklere çıkabilir.

Ripple, internet ağını oluşturma ve finans kurumlarının sınır ötesine kolayca para gönderebileceği bir platform oluşturma isteğine sahiptir. Kırk yıldan fazla bir süredir SWIFT bu alanda çalışıyor. Fakat işlemler hem yavaş hem pahalı. Ayrıca günün her saatinde hizmet mevcut değil.

Bu arada Xpring, blokzincir kuruluşu için gerekli araçları sağlamaya çalışan bir girişim. XRP’yi ürünlerine dahil etmeleri ile sağlıklı bir XRP ekosisteminde çalışabilecek. Benzer şekilde, San Francisco Bay bölgesinde ve Portland’da faaliyet gösteren blokzincir kuruluşu olan Omni, kullanıcıların XRP cüzdanlarına doğrudan para çekmelerini sağlayan XRP’ye entegre olan en son kuruluş.

Eski bir Ripple yöneticisi olan Stefan Thomas’ın kurduğu Coil, Bill ve Melinda Gate Vakfı ile ortak olacak. Amaçları, Mojaloop’u başarılı bir şekilde kullanıma sunmak. Mojaloop, açık kaynaklı bir platformdur. Finansal işbirliğini ve yoksulluğu ölçeklendirebilecek ve hizmet sunabilen sistemleri destekler.

Tüm bunlardan, Ripple’ın çok yoğun çalıştığını ve xRapid gibi çözümlerle XRP kullanımını destekledikçe hedeflerini yeniden belirlediğini açıkça görüyoruz. Portal, sınır ötesi ödeme işlemi için doğal olarak XRP’yi kullanıyor.


XRP Fiyat AnaliziHaftalık Grafik

Teknik olarak, XRP yükseliş eğiliminde. Geçen hafta %10 arttı. Kayıplara rağmen, XRP, alıcıların ilgisini çekiyor. İdeal satın alma bölgesinde fiyatını koruyabiliyor. 0.55 $ ile 0.45 $ arasındaki bölge, reaktif Fibonacci geri çekilme seviyeleri ile iyi bir şekilde örtüşmektedir.

0.55 $’ın üzerindeki XRP rallisinden sonra her geri çekilişte riskten kaçınan yatırımcılara alım tavsiye edebiliriz.

Tersine, XRP’yi 0.35 $’ın altına düşüren fiyat düzeltmesinin 0.45 $ destek alanına gitmesi, bu yükseliş projeksiyonunu geçersiz kılar. Unutmayın, sonuç senaryosuna karşı olan gayretten boğalar sorumludur. Bunu, 23 Eylülde sona eren haftaya ait yeni bulunan trend tanımı sayesinde söyleyebiliriz.


Günlük Grafik

Günlük grafiğe bakalım. XRP kararlı görünüyor. Fiyat 15 Ekim’deki düşük ve yüksek seviyelerin arasında toparlanıyor. Aslında fiyatlar 16 Ekim boğa teyit çubukları içinde inceliyor. Teknik olarak, tepeden aşağıya doğru bir yaklaşımda bile XRP, yükseliş eğiliminde görülüyor.

Agresif yatırımcılar, sıkılaşmanın durduğu 0.43 $ civarında alım yapmaya başlayabilirler.

Bu, Eylül ayının en düşük seviyesi olan 0.618 Fibonacci geri çekilme seviyesinin hemen altında. Tekrarlamak gerekirse, ilk hedef 0.80 $ ve daha sonra 1 $ olacak. Ancak Fibonacci uzatma aracı kullanıldığında fiyatın 1.65 $ olacağına inanmak zor değil.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın Son Ortaklık Anlaşmaları Boğa Koşusunu Kaçınılmaz Kılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

McAfee Raporu: Kötü Amaçlı Kripto Para Madencilik Yazılımları, 2018’in İkinci Çeyreğinde Büyümeye Devam Ediyor Kripto paranın geleceği nasıl? Hayaller ve gerçekler… Singapur Kripto Para Borsası CEO’su, Daha Sıkı Regülasyon Talep Ediyor Waves, Kendisini Tercih Edenlere 1 Milyon Coin Dağıtıyor! Bitcoin Piyasa Hakimiyeti, Ayı Piyasasına Rağmen Yükselişte Bir Sonraki Binance Projesi Belli Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır