Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver ”Bir Sahilde Martini İçmek Yerine” Neden Blockchain Sektöründe Olduğunu Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver ”Bir Sahilde Martini İçmek Yerine” Neden Blockchain Sektöründe Olduğunu Açıkladı
Roger Ver ”Bir Sahilde Martini İçmek Yerine” Neden Blockchain Sektöründe Olduğunu AçıkladıGeçtiğimiz günlerde, Bitcoin Cash’in en ünlü isimlerinden Roger Ver, başka bir ünlü isim olan John McAfee ile kripto para birimlerinin ve blockchain teknolojisinin dünyayı nasıl değiştirebileceği üzerine bir röportaj yaptı. Özellikle keskin dili ve ‘Uçuk’ tahminleri ile bilinen McAfee, adeti bozmadı ve bu röportajda da ilginç açıklamalarda bulundu:

”Kripto para birimleri neredeyse hiç işlemsel değil ancak blockchain hayattaki her şeye uygulanabilir. Blockchain teknolojisinde doğruluğun kaydı -neyin olduğuna dair gerçeklik var. Bunu daha önce hiç başaramamıştık. ”

McAfee daha sonra bireylerin geçmişteki varoluşun gerçeğini gördüklerinde, günümüzde ne kadar özgür bir duruma geldiklerini göreceklerini ifade etti. Bu tarihten sonra artık kime inanmak veya kime inanmamak hakkında sorular olmayacak çünkü hepsi blockchain üzerinde kayıtlı olacak.

McAfee açıklamalarının devamında HitBTC gibi kripto para borsaları yüzünden bu sektörde olduğunu da vurguladı. McAfee bir türlü yıldızının barışmadığı HitBTC’nin kullanıcıların paralarını çaldığında veya bunu aylarca tutmaya karar verdiğinde hatta bu fonlar onlarda hiç yokmuş gibi davrandıklarında bile, kullanıcıların eninde sonunda bu platformu kullanmayı bırakacağını belirtti. Söz konusu özgürlük McAfee’ye göre ”blockchain’in gerçek gücü.” Kullanıcılar polise gitmek için bir sebebe ihtiyaç duymak zorunda değil, tek yapmaları gereken şey sağlam bir zihin ve gerçeğe olan erişim.

McAfee daha sonra Roger’a bir soru yöneltti ve Roger’ın neden blockchain hakkında bilgi yaydığını sordu. Roger Ver’in cevabı ise şu şekilde:

”Benim için, yani biliyorsun ki hayat kısa ve ben her geçen gün yapabildiğim en iyi dünyayı inşa ederken çok fazla eğleniyorum. Evet bir partini içiyor ve sahillerden birinde uzanıyor olabilirdim ancak bu bütün dünyayı daha iyi bir yer yapmaktan daha eğlenceli değil. ”

Roger Ver ”Bir Sahilde Martini İçmek Yerine” Neden Blockchain Sektöründe Olduğunu Açıkladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver ”Bir Sahilde Martini İçmek Yerine” Neden Blockchain Sektöründe Olduğunu Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Yükseliyor, 11.000$ Seviyesini Yeniden Test Etti İşte Bitcoin’in Önümüzdeki Hafta Görebileceği Seviyeler Kraken, 1000 Dolara Hisse Satıp Yatırımcı Arıyor Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: En Büyük Altcoin Bitcoin Fiyatını Takip Edecek mi? Yeni Araştırma: Blockchain Sektörüne Olan İlgi, Kripto Paraların Fiyatı İle Doğru Orantılı Selcoin: Bitcoin 13.500 Bandına Yeniden Gidebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır