Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın Pazarlama Sorumlusu: ‘Blockchain Paranın Akışını Değiştirecek’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın Pazarlama Sorumlusu: ‘Blockchain Paranın Akışını Değiştirecek’
Ripple’ın Pazarlama Sorumlusu: ‘Blockchain Paranın Akışını Değiştirecek’

© Reuters.  © Reuters.

Ripple‘ın pazarlama biriminden sorumlu olan Cory Johnson ve Accenture’ın basın ilişkileri sorumlusu Lara Wozniak, yakın zamanda gerçekleşen Milken Institute zirvesinde çeşitli açıklamalarda bulundular. Johnson ve Wozniak, kripto para sektörünün mevcut durumu durumu ve Blockchain teknolojisinin geleceği hakkında yorumlarda bulundular.

Ripple’ın yetkili isimlerinden Cory Johnson’a göre Blockchain teknolojisi gelecekte özellikle finans alanında kullanılacak:

“Küresel ekonomide en çok sorun yaşanan alanın gerçekten finans olduğunu düşünüyorum. Blockchain’in sunduğu çözümler de o kadar net ki bu çözümlerle birlikte parayı aktarış şeklimiz değiştirecek.”

Geleneksel bankacılık metotlarıyla yapılan uluslararası ödemelerin tamamlanmaları ortalama 3 gün sürüyor. Ancak bu işlemlerin Blockchain teknolojisi ile saniyeler içerisinde tamamlanabileceklerini biliyoruz. Johnson’a göre insanlar artık bu durumun farkına varmayı başladılar ve bir işlemin neden 3 gün sürdüğünü sorgulamaya başladılar.

Johnson düzenleyicilerin kripto para piyasası hakkındaki düşünceleri hakkında da yorumlarda bulundu. Johnson’a göre düzenleyicilerin şu an için en büyük öncelikleri, kripto para piyasasındaki spekülasyonlarla ve manipülasyonlarla uğraşmak. Johnson bundan bir süre önce Ripple’ın düzenleyicilerle birlikte yaptığı toplantıda yer almıştı ve o toplantıda edindiği izlenimlerden bahsetti:

“Düzenleyicilerle buluştuğumuzda konu hakkında o kadar bilgi sahibi olmaları, yeni şeyler öğrenmeye bu kadar istekli olmaları beni epey şaşırtmıştı. Düzenleyiciler kripto para sektörüne korkarak, şüpheyle yaklaşmıyorlar. Gerçekten bir şeyler dinleyip öğrenmek istiyorlar.”

Johnson ayrıca Dünya çapında bazı düzenleyicilerin sektöre karşı çeşitli yaptırımlar uyguladıklarını ancak bu durumun kripto para ve Blockchain alanlarında çalışmak isteyen girişimcileri caydırmadığını vurguladı.

Ripple’ın Pazarlama Sorumlusu: ‘Blockchain Paranın Akışını Değiştirecek’ isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın Pazarlama Sorumlusu: ‘Blockchain Paranın Akışını Değiştirecek’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analistler Bitcoin İçin Kritik Seviyeleri Açıkladı! Mati Greenspan: Bitcoin İçin Bütün Gözler 5.350 Dolar Seviyesinde Ripple Yöneticisi Dan Morgan: ”En Büyük İştah Asya’da” Google Verileri Güney Kore’de Bitcoin’in Patlamak Üzere Olduğunu Kanıtladı! CFTC BitMEX soruşturması Bitcoin pazarını bozmaya devam ediyor Bitcoin 4% artışla 9.039,6 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır