Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: Piyasadaki Spekülasyondan Kurtulmamız Gerekiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: Piyasadaki Spekülasyondan Kurtulmamız Gerekiyor
Roger Ver: Piyasadaki Spekülasyondan Kurtulmamız GerekiyorKripto para sektörünün ünlü isimlerinden Roger Ver, kısa süre önce yeni bir video paylaştı. Ver bu videoda kripto para sektöründeki bazı güncel olaylar hakkında konuşuyor.

Bitcoin Cash’e verdiği destekle tanınan Roger Ver, Bitcoin Cash ağında son zamanlarda yaşanan önemli gelişmelere değindi. Ver’in en çok üstünde durduğu noktalardan biri, Kraken’ın Bitcoin Cash’i marjin ticaret listesine eklemiş olmasıydı.

Kraken marjin ticaret listesini genişletmeye devam ediyor. Borsa Bitcoin Cash’in yanı sıra Ripple’ı (XRP) da bu listeye ekledi. Şirketin konu hakkında yayınladığı duyurudan bir kesit şu şekilde:

“Bitcoin Cash’in ve XRP’nin güvence paraları olmadıklarını hatırlatmak isteriz. Bu şu anlama geliyor; BCH veya XRP bakiyenizdeki toplam değere karşı bir marjin pozisyonu açamazsınız. Bu yüzden marjin pozisyonunuzu korumak için bakiyenizde her zaman teminat parası olarak kullanabileceğiniz koinler tutmalısınız.”

Bitcoin.com’un kurucusu olan Ver, Bitcoin Cash’in kullanım alanlarıyla ilgili de bazı açıklamalarda bulundu. Bundan bir süre önce ortaya çıkan bir araştırmaya göre Bitcoin Cash, dünyanın en sık kullanılan kripto paralarından biri arasında yer alıyor. Ver’in bu konu hakkındaki görüşleri şöyle:

“Sektördeki finansal bağımsızlığı hangi kripto paranın arttırdığı pek önemli değil. Şu anda en önemli olan şey piyasadaki spekülasyonlardan kurtulmak.”

Roger Ver, 2017’nin yaz aylarında ortaya çıkan Bitcoin Cash’i ilk zamanlardan beri desteklemeyi sürdürüyor. Ver’e göre Bitcoin Cash, Bitcoin’in taşıması gereken ‘esas’ ilkeleri taşıyor.

Roger Ver: Piyasadaki Spekülasyondan Kurtulmamız Gerekiyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: Piyasadaki Spekülasyondan Kurtulmamız Gerekiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Weiss Ratings’ten çarpıcı TRON açıklaması: “Ethereum ve EOS, TRON’dan daha iyi.” Cosmos: Blockchain global ekonomiyi ele geçirecek! Bir Türk Borsa Daha Hack Kurbanı Oldu Tezos Düşmeye Devam Ediyor – Bir Ayda Yüzde 75 Değer Kabı Yaşadı Güney Koreli Mesajaşma Devi Ethereum’dan 15 Kat Hızlı Blockchain’ini Tanıttı Dünyadaki Onlarca Merkez Bankası Kripto Para Birimleriyle Deney Yapacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır