Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’dan Güzel Haberler; Xpring Duyuruldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’dan Güzel Haberler; Xpring Duyuruldu!
Ripple’dan Güzel Haberler; Xpring Duyuruldu!

© Reuters. Ripple’dan Güzel Haberler; Xpring Duyuruldu!© Reuters. Ripple’dan Güzel Haberler; Xpring Duyuruldu!

Bugün, Ripple’dan büyük duyuru geldi, Ripple’a (XRP) çok iyi değer katacak olan Xpring projesi duyuruldu. Yeni proje “Xpring”, Ripple blockchain’in arkasındaki hizmetleri kullanmaya teşvik edecek yeni girişimlere yatırım yapmayı hedefliyor.

Ripple, Xpring’in nasıl çalıştığını gösteren ayrıntılarla dolu bir basın açıklaması yayınladı.
Buradan ulaşabilirsiniz; https: //ripple.com/insights/welcome-to-xpring/

Ripple’ın yaptığı basın açıklamasında şunlar söylendi;

“Bugün Xpring’i duyuruyoruz. Xpring, Ripple tarafından, girişimciler tarafından işletilen şirketlere ve projelere yatırım yapacak, inkübe edecek olan yeni bir girişimdir. Her girişimci XRP’yi ve XRP’nin arkasındaki açık kaynaklı, merkezi olmayan teknolojiyi kullanan XRP Ledger’i, müşterilerinin sorunlarını dönüştürücü bir şekilde çözmek için kullanacaktır.

Ripple’da, finansal kuruluşların küresel ödemelerden sürtünmeyi kaldırmasına yardımcı olmak için XRP’yi kullanmaya devam edeceğiz. Ancak XRP ve XRP Ledger özellikleri – üstün hız, ölçeklenebilirlik ve istikrar – girişimci kimlikleri, ticaret finansmanı, oyun ve sanal ürünler, emlak, sigorta, dijital medya ve diğer birçok endüstriyel alanda sorunları çözmek isteyen girişimciler için mükemmel bir araç olacak. Xpring’in girişimcileri ve şirketleri, XRP’yi diğerlerinin yanı sıra bu gibi kullanım durumları için de kullanacak. ”

Xpring, yeni girişimcilerin Ripple hizmetlerinden faydalanabilmeleri için tasarlandı. Daha fazla bilgi için Xpring web sitesini ziyaret edebilirsiniz;
Bu XRP için ne anlama geliyor?
Xpring, XRP’nin hareketlerini teşvik ettiği için, XRP daha fazla kullanılmaya başlayacaktır. Bu da, bir ürün veya mala sahip olan işletmeler için, kendileri için bir ödeme yöntemi veya müşteriler için bir ödeme yöntemi olacak. Kısacası bu durumun Ripple blockchain’deki aktiviteyi artıracağından emin olabiliriz.
Her şeyden önce, Xpring yeni ve gelişmekte olan birçok şirkete, yeni bir fikir ve yeni teknolojiler getirerek birçok endüstriye blok zinciri teknolojisini sunmayı vaat ediyor. Bu gerçekten Ripple portföyüne büyük bir katkı sağlıyor ve xVia, xCurrent, xRapid ve elbette XRP’nin potansiyelini gerçekten de yükselecek bir gelişme…Ripple’dan Güzel Haberler; Xpring Duyuruldu! isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’dan Güzel Haberler; Xpring Duyuruldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte, yatırımcısına en az zarar ettiren kripto paralar! Bitcoin İçin Beklenen ‘Ölüm Sarmalı’, EOS’u Mu Vuracak? Sosyal Medya Devi Kripto Parası Facebook Coin için 1 Milyar Dolar Arıyor! Washington’daki Blockchain Lobilerinin Sayısı Git Gide Artıyor Ünlü Bitcoin boğası Michael Novogratz uyardı: Bitcoin SV almayın! Şeriat Uyumlu Bitcoin Borsası, Ripple’ı Listeledi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır