Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP) Uzun Vadeli Görünüm Sinyali Ne Söylüyor…?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP) Uzun Vadeli Görünüm Sinyali Ne Söylüyor…?
Ripple (XRP) Uzun Vadeli Görünüm Sinyali Ne Söylüyor…?

© Reuters.  © Reuters.

Ripple (XRP) uzun vadeli görünüm grafiğinde dikkatleri üzerine çeken ve Ripple (XRP)’nın son dönemdeki popüleritesinin altında yatan sırrı ortaya çıkaran veriler söz konusu. Ripple (XRP) uzun vadeli direnç ve destek seviyeleri şu şekilde;

Ripple (XRP) Uzun Vadeli Görünüm Analizi…Direnç Seviyeleri: 0.5000 $, 0.6000 $, 0.7000 $

Destek Seviyeleri: 0.2000 $, 0.1000 $. 0.0500 $

Ripple (XRP) uzun vadeli görünüm grafiğinde bir yükseliş trendi söz konusu. 11 Ekim’den bu yana XRPUSD’yi gittikçe aşağıya çeken ayıların reddedilmesi; devasa ayıları yutan mumun boğaya dönüş yapmasından sonra, bayadır beklenen fiyat sıçrayışı mevzusunda Ripple’ı çok avantajlı bir konuma yerleştirdi.

Artan yükseliş momentumu XRPUSD’yi 12 Ekim’de 0.4488 $ ‘a ve 15 Ekim’de de dirençte 0.5250 $’ a kadar yükseltti. Sonrasında ise ayıların güçlü dönüşü nedeniyle Ripple koin fiyatı 0,4605 $ ‘dan daha düşük bir seviyeye geriledi.

Ayıların yükseliş momentumu kriptopara birimini 20 Ekim’deki destek alanında 0.4561 dolara kadar düşürdü. Ancak mum gibi olan son momentum, yükseliş trendinde kapanışı yaptı.

Yükseliş baskısını gösteren iki EMA’nın üzerindeki fiyat ve %60’lardaki stochastic osilatörü uzun vadede yukarı yönlü fiyat hareketini göstermektedir.

XRPUSD şablonu, şu anda sağ kolu olan bir M’dir. Dirençteki 0.6500 $ uzun vadede bir boğa (yükseliş) hedefi olabilir.

Küllerinden Doğan Anka Kuşu: RippleBütün bu analizin ışığında Ripple (XRP) güçlü bir şekilde yoluna devam edeceği açıkça görülmektedir. Diğer yandan bu gücün nerede daha iyi görünür duruma gelecek olduğunu ise zaman ve piyasa durumu verileri bize gösterecektir. Ancak ağızların suyunu akıtacak öyle gelişmeler ve tahminler var ki bunları duyunca ve okuyunca bir Ripple yatırımcısı olarak ister istemez içim kıpır kıpır oluyor. Zira söz konusu tahminlere göre kurumsal kaynakların Ripple’a (XRP) odaklanması, Blockchain’ in XRP’ye yönelmesi ve ağ etkisine ulaşmak için gelir beklentisine girmeden düzenli büyüme beklentisi içinde olması profesyonel yatırımcılar için çok dikkat çekici gözükmektedir. İşte tam da bu noktada Ripple’ın 2019 hedeflerine ulaşması doğrultusunda umutların yeşereceği ifade edilmekte. Ayrıca her şey umulduğu gibi giderse temel öngörüde XRP fiyatının “uzun soluklu artış eğilimi etkisiyle” 20 dolarlara kadar yükseleceği öngörülmekte. Toparlarsak kişisel olarak yine de şuan için ihtiyatlı ve realist olup mevcut Ripple (XRP) uzun vadeli görünüm grafiğindeki verilerle iktifa etmekte fayda görüyorum.

Ripple Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP) Uzun Vadeli Görünüm Sinyali Ne Söylüyor…? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Paraların Geleceğini Facebook Gibi Şirketler Belirleyecek Bitcoin ve Litecoin’in Başarısı Bitcoin, 4000 doları kırmalı: İvme kritik önemde Kripto tahminleri tutan Keiser: Bitcoin (BTC) güçlü bir patlamanın eşiğinde! ABD Kongresi Ortak Raporunda İlk Kez Bitcoin’e Yer Verdi Bloomberg: Bitcoin indikatörü 1 yıl sonra ilk kez “alım” sinyali verdi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır