Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

 Binance CEO: Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ni Bitcoin ve Kripto Paraya Yönlendirse Ne Olur?

Ana Sayfa » GÜNCEL »  Binance CEO: Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ni Bitcoin ve Kripto Paraya Yönlendirse Ne Olur?
 Binance CEO: Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ni Bitcoin ve Kripto Paraya Yönlendirse Ne Olur?


Fidelity portföyünün Yüzde 5’ni Bitcoin ve Kripto para için ayırsa ne olurdu diye takipçilerine Twitter’da soru soran binance CEO’su Changpeng Zhao, kurumsal yatırımcıların kripto para piyasasına girmelerinin önemini vurgulamak istediğini belirtiyor twitinde.

Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ni Bitcoin ve Kripto Para Piyasasına Ayırsa…Fidelity portföyünün Yüzde 5’ni Bitcoin ve Kripto para piyasasına ayırsa ki, Binace CEO’su Changpeng Zhao’ya göre eninde sonunda kurumsal yatırımcılar bu alana girecekler ve bu çok fazla bir zaman da almayacak.

Chagpeng’in Twitter’da söylediğine göre, Fidelity gibi fonların sahip oldukları miktarlar göz önüne alınırsa,% 5 çok da büyük bir miktar sayılmaz (350 milyar dolar) ve bu miktar piyasayı ikiye hatta üçe katlayabilir.

Fidelity’nin hesaplarında 2.459.2 milyar dolar var diyor Changpeng ve bunu doğruluyor Google (NASDAQ:GOOGL) ile.


Mike Novogratz Bitgo ile Ortaklık KuruyorElbette bu kadar büyük miktarlar sadece kurumsal olarak kripto para dünyasına girebilir. Yine de şunu söyleyelim ki, Mike Novogratz’ın Goldman Sachs (NYSE:GS) ve Bitgo ile attığı son adım ekosistemi yakın zamanda değiştirebilecek potansiyelde.

Novogratz 2018 yılının büyük bir bölümünde kripto paralarla ya da en azından Bitcoin ile ilgili iyimser bir yaklaşım içinde oldu. Yakın zamana kadar BTC yi daha da ileriye götürecek ani çıkışların olacağını tahmin ediyordu. Ancak yavaş yavaş yılın sonun yaklaşırken, tahminler pek de gerçekleşeceğe benzemiyor. Bir kaç fiyat düşüşü Novogratz’ın da fikrini değiştirmiş gibi.

Yine de Novogratz piyasa için olumsuz görüş beyan etmiyor. Tam tersi heyecanla kripto para şirketi Bitgo holdings Inc. ile ortak olduğunu açıkladı Twitter’da.

Şu ana kadar Goldman Sachs ve Novogratz Bitgo’nun fon kaynağına 15 milyon dolar sağladılar ve toplam fon ise 57.5 milyon dolar.

Wall Street bağlantılı şirketlerin Bitgo desteği, Bitgo’ya yüksek profilli müşterilerle beraber kurumsal yatırımcıları da çekecektir.

Fidelity Kurumsal Yatırımcıları Kripto Dünyasına Çekebilir mi?Fidelity’nin kripto para piyasası ile olan işbirliği piyasaya mutlaka canlılık getirecektir. Fidelity’nin uzun vadede kurumsal müşterileri güvenli bir ortamda kripto para dünyasına çekecek yeni bir stratejisi var. Bu yeni stratejinin adı Fidelity Dijital Varlık hizmetleri LLC. Bu yeni oluşum koruma fonları, aile ofisleri ve benzer parasal girişimler için dijital para alıp satacak.

Tüm coinler tezgah üstü borsalar yoluyla gelecek ve hacklemelere karşı güvenli bir şekilde saklanacak. Bu güne kadar, kurumsal yatırımcılar aşırı dalgalı olmasından, koruma ve benzer bankacılık hizmeti olmamasından dolayı bu piyasaya uzak durdular. Ancak bu yeni atılım, kurumsal parayı bu piyasaya çekebilir.

Kripto para sektörü büyüyüp gelişebilmek için kurumsal yatırımcılara ihtiyaç duyuyor. Sektör şu ana kadar çok büyük yatrımcılara ihityaç duymadan bu zamana kadar geldi ancak pek çok kimse artık bundan sonra kendi başına gidemeyeceği görüşünde.

Binance CEO’su Changpeng Zhao kurumsal yatırımcıların piyasaya girmesinin an meselesi olduğunu vurguluyor. Ancak pek çok kimse de bunun çok geç olmadan gerçekleşmesi gerektiğinde hem fikir.

Fidelity ile ilgili haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz

Mike Novogratz’ın tahminleri ile ilgili makalemiz için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

 Binance CEO: Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ni Bitcoin ve Kripto Paraya Yönlendirse Ne Olur? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyanın İlk Canlı Kripto Mülk Müzayedesi, Binance Önderliğinde Gerçekleştiriliyor! Bitcoin Yılbaşında ne olur ? Forbes tahmini Bir bitcoin borsası çekilişle Lamborghini Huracan Coupe veriyor Flaş kripto para haberleri: Brian Kelly, Bitcoin (BTC) için rekor yönü belirtiyor ve XRP, Tron, Ethereum, Litecoin, Stellar, Cardano Winklevoss’lar Charlie Shrem’i Hapse Attırmaya Kararlı – 5.000 BTC Hırsızlığı Olayının Tüm Detayları Stanford’daki Blockchain Konferansının Ana Temaları: Güvenlik ve Sistemik Riskler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır